Trzecia wygrana dla K.S.AP-Poznań

Informacja Prasowa K.S.AP-Poznań tekst Monika Krzywicka zdjęcia Elżbieta Skowron

Kolejny pojedynek poznańskiej drużyny K.S. AP-Poznań, który odbył się w minioną niedzielę w hali POSiR B przy ul. Chwiałkowskiego dostarczył po raz kolejny dużych emocji. AP-Poznań zwyciężyło w meczu z drużyną UKS Drwęca Novar Lubicz wynikiem 27 do 21. Pierwszą połowę poznańska drużyna wygrała stosunkiem 13:10.
AP Poznań vs UKS Drwęca Novar Lubicz 27:21 (13:10)

Bramki dla K.S. AP-Poznań zdobyły:

Kanicka Karolina – 7 bramek
Maziarz Magdalena – 5 bramek
Szajek Karolina – 3 bramki
Ławniczak Jagoda – 3 bramki
Chełminiak Kinga – 3 bramki
Ślęzak Alicja – 2 bramki
Pakosz Karolina – 2 bramki
Sowa Paulina – 1 bramka
Matysek Martyna – 1 bramka

AP-Poznań kontrolowało cały pojedynek utrzymując przewagę przez cały mecz zakończony wynikiem 27 do 21. Coraz lepsza, konsekwentna obrona skutecznie broniła dostępu do własnej bramki. Swój udział w elementach obrony AP-Poznań ma Olimpijczyk Henryk Rozmiarek, obecny na ostatnim meczu w hali B, POSiR.

Kolejnym elementem, nad którym drużyna solidnie zamierza pracować w najbliższym czasie, jest bardziej skuteczny atak, który w ostatnim meczu mógł przełożyć się na zdecydowanie wyższą wygraną i tym samym wyższy poziom samozadowolenia z wygranego meczu wśród Poznanianek. Drużyna robi obiecujące postępy w treningu, z nadzieją na przełożenie tego na jeszcze lepszą grę w następnych meczach tego sezonu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*