Pomarańczarnia MUKS Poznań vs AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 87 : 66

Infomacja własna tekst i zdjęcia Elżbieta Skowron

Zawodniczki MUKSU od pierwszych minut pokazały swoją wyższość gry w stosunku do przeciwniczek . Pierwsze trzy kwarty wygrały z wysoką
przewagą 22:11, 23:14, 27:17 . Dopireo w czwartej kwarcie zawodniczki AZS AJP częście wrzucały do kosza częściej od naszych dziewczyn
dzięki czemu wygrały 15:24 . Kapitan naszego zespołu Iwona Szarzyńska była dzisiaj najlepsza zdobywając 17 punktów, 1 zbiórka w ataku , 3 zbiórki w obronie , Weronika Papiernik zdobyła 14 punktów , 1 zbiórka w ataku , 6 zbiórek w obronie .
Pomarańczarnia MUKS Poznań vs AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 87 : 66 ( 22:11, 23:14,27:17,15:24)
punkty dla MUKS zdobyły ; Weronika Woźniak 8, Patrycja Klatt 6, Karolina Olszewska 6, Magdalena Kowalska 2, Marta Wdowiuk 7, Magdalena Ratajczak 2 , Iwona Szarzyńska 17, Sylwia Siemienas 10, Magdalena Pisera 11, Paulina Pilichowska 4, Weronika Papiernik 14