Kolejny zwycięski mecz ; Grunwald Poznań vs MKS Grudziądz 39:34

Po zwycięstwie nad MKS-em Grudziądz na piąte miejsce wskoczył WKS Grunwald. Zespoły zapomniały o obronie, padły aż 74 bramki, ale WKS GRUNWALD POZNAŃ  nie dał sobie odebrać prowadzenia z pierwszej połowy. Od pierwszej minuty inicjatywa należała do Grunwaldu . Z łatwością zdobywaliśmy bramki , pod koniec pierwszej połowy prowadziliśmy sześcioma trafieniami. Goście odpowiadali szybkimi akcjami stąd taki wysoki wynik. W 48 minucie prowadziliśmy  już 31-24  Trener Rafał Walczak dokonywał w trakcie spotkania wielu zmian, dając tym samym możliwość gry młodym zawodnikom / wychowankom klubu/. Dwa rzuty karne obronił Patryk Kulczyński, a w końcówce spotkania w bramce stanął kolejny były junior Grunwaldu Mateusz Pietrowski. Pierwsze spotkanie w Nowym Roku było doskonałym przetarciem przed kolejnymi bardzo trudnymi meczami czekającymi nas jeszcze w styczniu ze Stalą Gorzów i Sokołem Kościerzyną.

Grunwald Poznań vs MKS Grudziądz 39:34 ( 19:15)

Bramki zdobyli dla Grunwaldu ; Baraniak Marek 2,Wawrzyniak Mikołaj 2,Westwal Krzysztof 4, Fogler Robert 5, Draszkiewicz Tomasz 5 , Martyński Krzysztof 3 , Gintowt Tomasz 6 , Piechowiak Patryk 7, Nieradko Michał 3, Lubiewski Mateusz 3

Bramki dla Grudziądza zdobyli ; Kostrzewa Mateusz 4, Bartecki Michał 2, Pożoga Michał 2, Orłowski Mateusz 6, Kruszewski Paweł 8 , Bieniek Jakub 7, Landzojczak Ryszard 1 , Kożanowski Mateusz 4