Legia na Florydzie: wizyta na meczu NBA

Biuro Prasowe Legia warszawa tekst i zdjęcie

Rano trening strzelecki, popołudniu zajęcia na siłowni – tak wyglądał siódmy dzień grupowania mistrzów Polski. Jego urozmaiceniem była wizyta na meczu NBA Orlando Magic – Minnesota Timberwolves. W programie “Legia na Florydzie” wzięliśmy pod lupę utalentowanego Radosława Majeckiego, który mimo wypożyczenia do Stali Mielec, decyzją sztabu został dołączony do kadry na obóz przygotowawczy.

-> Jak wyglądał trening z perspektywy bramkarza, który mocno walczy o swoją pozycję w zespole? W szóstym odcinku programu “Legia na Florydzie” podpatrywaliśmy Radosława Majeckiego, który zmierzył się też z naszą ankietą. W materiale ponadto: relacja z wizyty na meczu najlepszej koszykarskiej ligi świata, rozmowa z Matheusem Bragą, jednym z organizatorów Florida Cup o perspektywach tego rodzaju turniejów oraz rozmowa z Timothym Bielikiem, kolejnym testowanym zawodnikiem, który wiosną ma dołączyć do treningów Legii U-19.

Szósty odcinek “Legia na Florydzie”: legia.com

Relacja z treningu: legia.com

-> “Idąc do Stali Mielec wiedziałem, że jak nie będę najlepszy, to Legia nie zwróci na mnie uwagi i dalej będę tułał się po wypożyczeniach. Arek Malarz jest dla mnie jak ojciec” – mówi młody bramkarz Legii Warszawa.

Wywiad z Radosławem Majeckim: legia.com

-> Tam gdzie sport idzie w parze z show. Wczorajszy wieczór legioniści spędzili w Amway Center na meczu ligi NBA Orlando Magic – Minnesota Timberwolves (108:102). Wrażenia niezapomniane. “Więcej działo się w przerwach, niż podczas gry” – żartował Inaki Astiz.

Relacja: legia.com

-> Trener Romeo Jozak udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu. “Jestem pewny, że w dłuższym dystansie staniemy się poważnym europejskim klubie na najwyższym poziomie jakości. Zajmie nam to trochę czasu, by znaleźć się i walczyć z największymi w Lidze Mistrzów, ale krok po kroku dojdziemy tam” – powiedział chorwacki szkoleniowiec.

Wywiad z trenerem Jozakiem: legia.com

-> “Liczymy, że przerwa Eduardo nie powinna potrwać dłużej niż dwa tygodnie” – mówi klubowy lekarz, dr Maciej Tabiszewski.

Więcej: legia.com

– – –

-> Komplet wyników i tabela turnieju Florida Cup: legia.com.

– – –

Zapraszamy do obserwowania oficjalnych profili klubu na FacebookuTwitterzeInstagramie YouTube, gdzie prezentowane są ekskluzywne materiały z obozu przygotowawczego.

Zgrupowanie Legii Warszawa na Florydzie odbywa się pod patronatem Marszałka Senatu RP.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*