Legia remisuje w ostatnim sparingu w Benidormie

Biuro Prasowe Legia Warszawa , zdjęcia Jacek Prondzyński- legia .com

Legioniści zremisowali z chińskim zespołem Shanghai Shenxin w ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Bramkę dla zespołu Romeo Jozaka w 23. minucie strzelił testowany Brian Iloski. Na boisku pojawił się zakontraktowany dziś Chris Philipps.

Chris Philipps dla legia.com

– Pierwszy dzień z zespołem był szalony i ekscytujący, ale sam mecz oceniam dobrze. W pierwszej połowie grałem jako defensywny pomocnik, a w drugiej części wystąpiłem na innej pozycji. Dlaczego zdecydowałem się na transfer do Legii? Nie byłem usatysfakcjonowany z mojej sytuacji w Metz, a gra w Legii Warszawa to dla mnie wielka szansa. To klub, który chce zdobyć mistrzostwo Polski i wystąpić w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, co jest dla mnie ekscytujące. Wybór Legii to była w pełni moja decyzja.

Miroslav Radović dla legia.com:

– Po takiej przerwie nie mogę spodziewać się cudów. Jeśli chodzi o mój indywidualny występ, to cieszę się, bo w mojej grze jest coraz więcej swobody. Do wszystkiego potrzebny jest czas, ale myślę, że do optymalnej dyspozycji dojdę w ciągu miesiąca. Wydaje mi się, że w naszej grze było trochę chaosu, ale biorąc pod uwagę, że grało dzisiaj sporo młodych zawodników, co wpływało na płynność naszej gry, to oceniam ten mecz pozytywnie. Każdy sparing daje coś nowego. Dzisiaj mogliśmy zobaczyć kilku nowych piłkarzy i ich występ należy ocenić na plus. Myślę, że na zgrupowaniu pracowaliśmy mocno i dobrze. Najważniejsze, że nie było żadnych kontuzji. Jeśli chodzi o sparing z Viktorią Pilzno, to dobrze, że stało się to wcześniej niż później.

Legia Warszawa – Shanghai Shenxin FC 1:1 (1:1)

Bramki: Iloski 23′ – Zhang 15′

Legia Warszawa: Malarz (Cierzniak 46′) – Bartczak, Dąbrowski, Żyro, Turzyniecki – Philipps, Pasquato, Kwietniewski (Eduardo 46′) – Radović (Afryka 77′), Kucharczyk (Praszelik 70′), Iloski.

Rezerwowi: Aftyka, Praszelik, Hlousek, Jędrzejczyk, Antolić, Mączyński, Hamalainen, Eduardo, Szymański, Astiz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*