Do Wroclawia przyjada najlepsi mlodzi szermierze_Turniej juz w ten weekend

Biuro Prasowe PR EXPERT tekst Aleksandra Palus zdjęcie Elżbieta Skowron

Wielkie sportowe emocje – do Wrocławia przyjadą najlepsi młodzi szermierze

150 zawodników z Polski, Niemiec i Czech, rywalizacja na najwyższym poziomie, wielkie sportowe emocje. 17 i 18 lutego Wrocław stanie się stolicą szermierki. Wszystko za sprawą VIII Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików i Dzieci w Szpadzie i Florecie w Magnolia Park. Przyjdź, kibicuj najlepszym i spróbuj swoich sił na planszy. Wstęp wolny.

 

W najbliższy weekend (17 i 18 lutego) w Magnolia Park odbędzie się VIII Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w Szpadzie i Florecie. Na planszy pojawi się około 150 zawodniczek i zawodników z klubów z Dolnego Śląska, Wielkopolski, Opolszczyzny, Śląska, ale nie tylko. Wyczekiwani są również goście z Berlina, Opawy, Liberca czy Drezna. Najmłodszy uczestnik będzie miał 6 lat, najstarszy 17. Jednym z nich będzie Karol Noganowicz. Po zajęciu ósmego miejsca w Pucharze Europy, zapewnił sobie udział w Mistrzostwach Europy i jest o krok od zakwalifikowania się do Mistrzostw Świata. Wcześniej, kilka lat temu, sam wygrał Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w Szpadzie i Florecie. – Cieszę się, że turniej tak rewelacyjnie się rozwija. Myślę, że jest bardzo dobrym początkiem sportowej przygody i szansą na pokazanie swoich umiejętności. Dlatego niewykluczone, że wielu jego uczestników osiągnie później sukcesy – mówi Karol Noganowicz. – Zachęcam do kibicowania i udziału w zabawie. Do zobaczenia w Magnolia Park – dodaje. Zwycięzcy otrzymają puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorem jest Wrocławski Klub Szermierczy „Kolejarz”, który popularyzuje dyscyplinę wśród dzieci i młodzieży.

Podczas turnieju każdy będzie mógł spróbować swoich sił w szermierce. Do dyspozycji klientów Magnolia Park będą stroje, sprzęt i plansza. Pod okiem doświadczonych szermierzy i trenerów stoczą próbne pojedynki. Nie zabraknie walk pokazowych doświadczonych zawodników.

Największa galeria handlowa na Dolnym Śląsku regularnie zaprasza na wydarzenia sportowe i promuje zdrowy styl życia. Wcześniej pojawili się tutaj zawodnicy Panthers Wrocław, mistrzowie Polski i Europy w futbolu amerykańskim, a swój skład zaprezentowały drużyny Śląska Wrocław oraz Betard Sparty Wrocław. Klienci największej galerii handlowej mogli również kibicować swoim faworytom podczas piłkarskich Mini Mistrzostw Przedszkolaków. – Zawsze bardzo chętnie angażujemy się w promowanie sportu i zdrowego stylu życia. Już po raz drugi chcemy stworzyć możliwość zapoznania się z zasadami szermierki. To fascynujący sport, który wymaga siły, wytrzymałości, zręczności, ale również pomysłu na to, jak skutecznie zwieść przeciwnika – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Zapraszamy miłośników sportów i tych, którzy chcieliby wziąć udział w świetnej zabawie – dodaje.

 

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mogą potrenować w bezpłatnej strefie do Street Workoutu, a także pograć na boisku koszykarsko-siatkarsko-tenisowym. Mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

 

VIII Ogólnopolski Turniej Szermierczy Młodzików i Dzieci w Szpadzie i Florecie

Magnolia Park – Wrocław, ul. Legnicka 58

17 lutego – szpada dziewcząt i chłopców, godz. 11.00-17.00

18 lutego – floret dziewcząt i chłopców, godz. 11.00-17.00

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Pull&Bear, RESERVED, Saturn, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara. Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, LC Waikiki, The North Face, Samsung Brand Store czy Superdry. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje 7-salowe kino Helios, salę zabaw dla dzieci Labibu, największe na Dolnym Śląsku Centrum Tańca Champion Team i centrum Jatomi Fitness. Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO. W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park – przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej. Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki – sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Jako pierwsza galeria handlowa w regionie wprowadziła stałą, darmową usługę Personal Shopping – indywidualnych zakupów w towarzystwie stylistki.  Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkową – to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent. Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne. Więcej informacji można znaleźć na www.magnoliapark.pl. Śledź nas na www.facebook.com/magnoliaparkcentrum i www.instagram.com/magnoliaparkcentrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

 

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*