Grunwald Poznań najlepszy w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Tenisie

Biuro Prasowe Grunwald Poznań tekst i zdjęcia

Poznaliśmy Mistrzów Polski

W Bydgoszczy zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski. W rywalizacji pań w singlu tytuł wywalczyła Anastasiya Shoshyna (WKS Grunwald Poznań). W finale pokonała rozstawioną z numerem 6 Iuliię Sokolovskają (AZS Poznań) 6:3, 6:4. Anastasiya Shoshyna była też najlepsza w deblu, w parze z Joanną Zawadzką(ACTSportTarnów).

W rywalizacji panów Mistrzem Polski został Andrzej Kapaś (WKS Grunwald Poznań). Rozstawiony z numerem 1 Andrzej Kapaś pokonał Kacpra Żuka (Legia Warszawa) 6:1, 7:5. W grze podwójnej tytuł zdobył kolejny z reprezentantów WKS „ Grunwald” Poznań duet Karol Drzewiecki, grając w parze z Maciejem Smołą. Karol Drzewiecki zdobył ponadto brązowy medal w grze pojedynczej.

Foto 1 – finaliści Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w towarzystwie organizatorów turnieju.

Foto 2 – złoci medaliści Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w grze pojedynczej: Andrzej Kapaś i Anastasiya Shoshyna reprezentanci Wojskowego Klubu Sportowego „Grunwald” Poznań.

Foto 5 – złoci medaliści Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w grze pojedynczej: Andrzek Kapaś i Anastasiya Shoshyna w towarzystwie Prezesa sekcji Zdzisława Frelki i Kierownika sekcji Jerzego Płotkowiaka

Foto 6 – złoci medaliści Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w grze podwójnej: od lewej, Maciej Smoła i Karol Drzewiecki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*