PÓŁFINAŁY PWPW KLZ – Prezentujemy drużyny półfinalistów rozgrywek PWPW KLZ- KS BUDOWLANI ŁÓDŹ

Biuro Prasowe PWPW KLZ  tekst Dariusz Kołacz

27 lutego, cztery najlepsze drużyny sezonu zasadniczego rozpoczynają rywalizację w fazie play-off. Zwycięzcy półfinałów walczyć będą w wielkim finale PWPW KLZ 2017/2018.

W pierwszym meczu play-off zmierzą się, KS Budowlani Łódź i AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski(27.02.2018). Druga parę tworzą, AZ Supra Brokers Wrocław i Boruta – Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz& Radom (28.02.2018)

Prezentujemy drużyny, które walczyć będą o tytuł Mistrza Polski PWPW KLZ. Rozpoczynamy od rewelacyjnego beniaminka PWPW KLZ- KS Budowlani Łódź.

KS Budowlani Łódź

II m. – Grupa „B” PWPW KLZ 2017/2018

Beniaminek rozgrywek PWPW KLZ.

Zwycięstwa w fazie zasadniczej:

z KS AZS AWF Warszawa (17:15), (23:8)

MKZ Unia Racibórz (20:12)

Porażki w fazie grupowej :

z AZ Supra Brokers Wrocław (12:22), (16:19)

MKZ Unia Racibórz (11:20)

Najwyższe zwycięstwo: (23:8) z KS AZS AWF Warszawa

Team Leader : Gevorg Sahakyan (MP 2017, trzykrotny MVP -runda zasadnicza PWPW KLZ -sezon 2017/2018)

Najskuteczniejsi zawodnicy :

Zapasy kobiet: Martina Kuenz

Styl wolny: Kamil Skaskiewicz

Styl klasyczny: Gevorg Sahakyan

Przewidywany skład na pierwszy mecz fazy play-off:

Julita Omilusik, Said Gazimagomedov, Gevorg Sahakyan, Lenka Hockova, Bartłomiej Żuraw, Krzysztof Niklas, Martina Kuenz, Kamil Skaskiewicz, Artur Shahinyan

Miejsce rozgrywania meczy : ATLAS ARENA Łódź

Trener : Ryszard Leśniewski

Menadżer drużyny : Paweł Krupiński

Paweł Krupiński – menadżer beniaminka PWPW KLZ, KS Budowlani Łódź specjalnie dla sympatyków PWPW KLZ:

Szanowni Państwo. Beniaminek ligi PWPW KLZ – KS. Budowlani Łódź, sprawił nie lada niespodziankę w rozgrywkach rundy zasadniczej PWPW KLZ 2017/2018.

Drużyna awansowała do fazy play-off. Być czwartą drużyną, wśród tak mocnych i utytułowanych ekip, to dla nas wielki sukces. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku na tym etapie.

27 lutego zaczynamy półfinał i ciężki bój o awans do finału Mistrzostw Polski PWPW KLZ. Na naszej drodze stoi bardzo dobry zespół, który broni tytułu z ubiegłego roku.

AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski, to drużyna, która w swoich szeregach ma bardzo dobrych i utytułowanych zawodników klasy światowej. Niezmiernie jestem wdzięczny moim podopiecznym, którzy swoją postawą, dają nam szansę obejrzenia tych zawodników w bezpośredniej konfrontacji na macie i to już za tydzień, 27 lutego w łódzkiej Atlas Arena. Jestem pewny, że zrobimy wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i stawić czoło najlepszej drużynie ubiegłego sezonu.

Niech mata weryfikuje, kto będzie finalistą Mistrzostw Polski w tym roku.

Myślę, że powinienem pochwalić cała drużynę. Wszyscy pracowali ciężko na ten wspaniały sukces, jakim jest walka w play off.

Organizacyjnie jest mi ciężko oceniać nasze spotkania. Zawsze można zorganizować lepiej, aby osoby, które oglądają nasz sport zapaśniczy, czuły się na zawodach komfortowo, a ich doping zawsze pomagał nam w zwycięskich bojach. Za doping i wsparcie, chcę naszym sympatykom bardzo podziękować i prosić o więcej. w play off PWPW KLZ”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*