KNK7: Konsultacje Gdańsk, powołania Vaxjo

Informacja Prasowa Black Roses Posnania  , Polski Związek Rugby

Na podstawie obserwacji zawodniczek podczas konsultacji w Gdańsku selekcjoner Kadry Polski Seniorek – Janusz Urbanowicz podjął decyzję o powołaniach na zbliżający się turniej Hackes Cup w szwedzkim Vaxjo (kolejny weekend). Klub sportowy Posnania reprezentowany będzie przez: Agnieszkę Kowalczyk, Katarzynę Paszczyk i Natalię Pamiętę. 

Dwa ostatnie weekendy Kadra Narodowa Kobiet Rugby 7 spędziła w Gdańsku na trzydniowych konsultacjach. Treningi, których łącznie odbyło się 8, odbywały się w nowoczesnej, krytej hali piłkarskiej na pełnowymiarowym boisku. Głównym celem treningów była poprawa zachowań w grze obronnej oraz przemieszczania się po boisku w tzw grze bez piłki. Trener Janusz Urbanowicz systematycznie wprowadza również nowe rozwiązania w różnych fragmentach gry, którym poświęcono wiele czasu podczas konsultacji, zarówno na boisku jak i przy analizach wideo. Na konsultacjach stawiło się łącznie 17 zawodniczek, które jak zawsze z ogromnym zaangażowaniem przystępowało do kolejnych wyzwań. Rozegrane zostały również mecze kontrolne, które ponownie sędziował Dominik Jastrzębski.

Na podstawie obserwacji zawodniczek podczas konsultacji w Gdańsku selekcjoner kadry podjął decyzję o powołaniach na zbliżający się turniej Hackes Cup w szwedzkim Vaxjo.

Powołania otrzymują:

Abucewicz Laura, Jaszczyszyn Karolina, Klichowska Anna, Maliszewska Hanna, Mroczyńska Marlena, Pietrzak Monika, Schuster Julianna (Biało-Zielone Ladies Gdańsk)
Pamięta Natalia, Paszczyk Katarzyna, Kowalczyk Agnieszka (Black Roses Posnania Poznań)
Korona Magdalena (Juvenia Kraków)
Singel Angelika (AZS AWF Warszawa)

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*