Chaos Poznań rekrutuje do zespołu

Biuro Prasowe SSKR CHAOS Poznań

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego sezonu w II lidze rugby. Po zimowej reorganizacji rozgrywek rugbyści Chaosu Poznań zostali jedynym przedstawicielem Wielkopolski na swoim szczeblu rozgrywek. Ligowymi przeciwnikami popularnych „Chaosiaków” będą zespoły KR Miedziowi Lubin, RC Mazovia Mińsk Mazowiecki, Alfa Bydgoszcz, Rugby Białystok oraz KR Unia Brześć.
W spotkaniu otwierającym sezon 2018 poznańscy rugbyści w wyjazdowym spotkaniu 7 kwietnia zmierzą się z zespołem Miedziowych Lubin. Również wyjazdem do Lubina „Chaosiacy” kończyli poprzedni sezon gdzie minimalnie ulegli gospodarzom 21-24.

Bez wątpienia faworytami całych rozgrywek będą zespoły z Białegostoku oraz Bydgoszczy, choć poznaniacy również mają coś do udowodnienia swoim rywalom. Po bardzo udanej rundzie finałowej poprzedniego sezonu kiedy to tylko raz „Chaosiacy” schodzili z boiska pokonani apetyty kibiców wzrosły.

Jak co roku przed startem sezonu Chaos Poznań prowadzi nabór do drużyny. Zgłosić się może każdy chętny ponieważ w rugby każdy, niezależnie od gabarytów odnajdzie swoje miejsce na boisku. Trening rekrutacyjny zostanie przeprowadzony 18 marca o godz. 11:00 na boisku bocznym stadionu przy ul. Warmińskiej 1 w Poznaniu. „Chaosiacy” zapraszają wszystkich chętnych na udział w tym wydarzeniu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*