SMS II Łódź – TS Polonia Poznań 0:2

Informacja Prasowa TS Polonia Poznań  tekst Alicja Zając

SMS II Łódź – TS Polonia Poznań 0:2

Bramki: Alicja Busza x2

Skład: Siejka –  Zalaszewska (Liczbińska), Czudzińska, Nowak, Filipiak – Nowak (Lewicka), Cywińska, Jacewicz (Machowiecka), Sawicka (Skowrońska), Busza (Cieślak) – Jankowska(Tyl)

Monika Nowak

Mecz z Lodzia nie należał do łatwych…trudny przeciwnik, do tego palące słońce to dwa główne opory w naszym dzisiejszym meczu… Pierwsza połowę atakowałyśmy, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki. Dzięki dobrej grze obronnej naszej drużyny, drużyna z Lodzi nie miała zbyt dużo sytuacji podbramkowych… Pierwsza polowa skończyła się remisem 0:0 ze wskazaniem na nasza drużynę. Po przerwie zmotywowane w szatni przez Trenera zaatakowałyśmy jeszcze bardziej  i dzięki temu zdobyłyśmy bramkę z rzutu wolnego po faulu na Mary, Niezawodna Alicja Busza uderzyła precyzyjnie w lewy dolny róg bramki. Dalej starałyśmy się atakować I po kolejnym faulu w polu karnym, bramkę  strzeliła Alicja Busza I skończyło się 2:0! Chciałam podziękować dziewczynom za walkę I serce oddane na boisku w tych ciężkich warunkach!! POLONIA HEJ!!”

Dominika Dewicka

„Pierwsza połowa od początku trochę nerwowa dopiero z upływem czasu zaczęło to dobrze wyglądać. Polonia stwarzała sobie klarowne sytuacje, ale nie było wykończenia. Łódź miała swoje dwie okazję w tym jedna zamieniła byś się na bramkę gdyby nie Busza która z linii bramkowej wyciągnęła strzał głową. Piłka minęła kasie ogólnie wtedy. Druga połowa wygląda w sumie tak jakby Polonia ułożyła mecz pod swoje dyktando. Stwarzają sobie mega sytuację. Łódź nie ma siły przebicia, stara się coś konstruować, ale nie mają pomysłu. Łódź kończyła mecz w 10 po dwóch żółtych kartkach zawodniczki z Łodzi, Polonia to wykorzystała. Dziewczyny zasłużyły na zwycięstwo.”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*