Finał Street Handball Tour Wielkopolska 2018 na Placu Wolności w Poznaniu!

Informacja Prasowa Karolina Peda tekst i zdjęcie

Przed nami wielkie święto piłki ręcznej w Poznaniu! Nie dość, że Plac Wolności zamienił się w boiska do sportów plażowych, na których od dzisiaj królować będzie piłka ręczna, to jeszcze tuż obok już w najbliższą sobotę rozegrany zostanie turniej finałowy Street Handball Tour Wielkopolska 2018 o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Włączenie turnieju street handball w projekt Plaży Wolności to doskonała okazja do promocji naszej dyscypliny oraz pokazania mieszkańcom miasta różnych odmian piłki ręcznej. Liczymy na to, że w sobotę będziemy mogli wspólnie cieszyć się z dobrej pogody, udanych zawodów ulicznej piłki ręcznej oraz emocjonującej rywalizacji plażowych szczypiornistów.” – mówi jeden z koordynatorów przedsięwzięcia, Karolina Peda

W turnieju finałowym Street Handball Tour Wielkopolska 2018 wystąpi 14 dziecięcych zespołów, wyłonionych na podstawie turniejów eliminacyjnych, które odbywały się w Buku, Dopiewie, Koźminie Wielkopolskim, Wągrowcu, Obornikach i Swarzędzu. Sobotnie zawody street handball rozpoczynają się o godzinie 10:00 i potrwają do 13:00.

Organizatorem cyklu jest Wielkopolski Związek Piłki Ręcznem, a Partnerami Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Powiat Poznań.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*