Weekend atrakcji na poznańskiej Malcie – przyjdź na Survival Race!- zdjęcia z dzisiejszego dnia

źródło poznan.pl  zdjęcia Elżbieta Skowron

To będzie idealny sposób na spędzenie Dnia Dziecka niezależnie od wieku! Już w najbliższy weekend, 2 i 3 czerwca, na poznańskiej Malcie czekać będzie wiele atrakcji dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wszystko przez odbywający się w tym czasie festiwal sportowy Survival Race.

Survival Race to festiwal sportowy z masą atrakcji dla dzieci i dorosłych, spośród których największą jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na specjalnie zaprojektowanym torze z efektownymi przeszkodami. Swoje siły na przeszkodach będa mogli sprawdzić także najmłodsi – formuła Survival Race KIDS to tor dostosowany do możliwości dzieci pomiędzy 3 a 13 rokiem życia. Całe wydarzenie nastawione jest na zabawę przy radosnej atmosferze, która wyzwoli porządną dawkę adrenaliny i ogrom emocji.

Festiwal sportowy kusi atrakcjami

Bieg z widowiskowymi przeszkodami to nie wszystko, co przygotowali organizatorzy wydarzenia. Na terenie miasteczka czekać będą dodatkowo liczne atrakcje, z których będą mogli skorzystać nie tylko uczestnicy biegu, ale i pozostali odwiedzający. Organizatorzy szykują specjalną Strefę Wyzwań, w której każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości m.in. na dmuchanym torze przeszkód XXL WIPE OUT. Na osoby lubiące mocne wrażenia będą czekać strzelnica z licznymi replikami broni, a także arena Laser Tag do gry zespołowej. Dodatkowo, szykowana jest Strefa Warsztatów, gdzie zainteresowani będą mogli wziąć udział w zajęciach sportowych organizowanych przez trenerów personalnych. Na dzieci czekać będzie stoisko z ciekawymi doświadczeniami oraz trampoliny.

Dzisiejszy dzień z  Survival Race – zdjęcie 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*