Kadrowicz Nawałki podziękował za upominek od PGE Skry

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst i zdjęcia

„PGE Skra Bełchatów życzy powodzenia w Mistrzostwach Świata Rosja 2018! Polska dawaj!” – ramki z takim napisem zostały przygotowane przez nasz klub dla wszystkich kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski. Niespodzianki zostały wysłane do hotelu w Arłamowie, gdzie podopieczni Adama Nawałki przygotowywali się do mundialu. Jedną z nich pochwalił się napastnik naszej reprezentacji.

Dawid Kownacki, piłkarz włoskiej Sampdorii, który znalazł się w 23 osobowej kadrze na piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji, podziękował za upominek od PGE Skry Bełchatów na swoim profilu na Twitterze: „Dzięki za upominek” napisał 21-letni napastnik. Podobne ramki otrzymali wszyscy kadrowicze, wśród nich także kontuzjowany Kamil Glikiem, wierząc, że dojdzie do pełni zdrowia.

– Każde Mistrzostwa Świata to wielkie wydarzenie dla Polski i całego świata sportu. Podobnie jak podczas siatkarskiego mundialu wszyscy będziemy wspierać naszych siatkarzy, tak teraz cała drużyna PGE Skry Bełchatów trzyma kciuki za piłkarzy – mówi Dyrektor Marketingu KPS Skra Bełchatów Tomasz Koprowski.

To nie pierwsza taka akcja zorganizowana przez bełchatowski klub. Dwa lata temu przed piłkarskim EURO 2016 podobne niespodzianki również trafiły do kadrowiczów. Teraz przesłaliśmy je po drugi, wierząc, że i tym razem przyniosą szczęście podopiecznym Adama Nawałki.

PGE Skra Bełchatów życzy powodzenia w Mistrzostwach Świata Rosja 2018! Polska dawaj!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*