WKS Grunwald Poznań w hokeju na trawie niepokonany .

Tekst Wojtek Budzyk zdjęcia Elżbieta Skowron

Pierwszy atak w tym spotkaniu przeprowadzili gospodarze, ale potem rozpoczął się koncert Wojskowych. W 9 minucie wynik spotkania otworzył Szymon Hutek. 22 minuta to najlepsza okazja Politechniki na zdobycie bramki ale nie została wykorzystana. W odpowiedzi szybką kontra Grunwaldu, którą wykończy Kotulski.

Początek drugiej połowy był toczony w dość spokojnym tempie. Grunwald spokojnie budował

W 61 minucie Mikuła zagrał do Majchrzaka i ten umieścił piłkę w siatce! 61 minuta to kolejna kontra Politechniki, ale wywalczyli jedynie wznowienie od długiego rogu. Pięć minut przed końcem Gumny zagrał na drugie skrzydło do Tomasza Marcinkowskiego, który mocnym uderzeniem ustalił wynik na 0:5.

AZS Politechnika Poznańska – WKS Grunwald Poznań 0:5 (0:2)

9′ Szymon Hutek, 23′ Dominik Kotulski, 42′ Mikołaj Gumny, 59′ Karol Majchrzak, 65′ Tomasz Marcinkowski