Aleksandra Krzos zostaje w Chemiku Police

Biuro Prasowe Chemik Police tekst i zdjęcie

Aleksandra Krzos przedłużyła umowę z Chemikiem Police na sezon 2018/19.

Bożenka to siatkarka z najdłuższym stażem. Jest ostatnią zawodniczką, która pamięta czasy pierwszej ligi i awansu do ekstraklasy. Z roczną przerwą na wypożyczenie do Muszyny występuje w naszym klubie od 2012 roku.

Z Chemikiem zdobyła 4 mistrzostwa i 2 Puchary Polski. Ma 181 centymetrów wzrostu, 28 lat i gra na pozycji libero. W minionych rozgrywkach wystąpiła we wszystkich spotkaniach mistrza Polski. Została najlepiej przyjmującą naszej drużyny w LSK (blisko 50% pozytywnego odbioru).

Możecie śledzić Olę w mediach społecznościowych. Tutaj jej oficjalny fanpage.

Skład Chemika na sezon 2018/19:

Atakujące: Magdalena Stysiak
Rozgrywające: Sladjana Mirković, Marlena Pleśnierowicz
Przyjmujące: Natalia Mędrzyk, Bianka Busa, Martyna Grajber
Środkowe: Chiaka Ogbogu
Libero: Aleksandra Krzos

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*