Trener Klafurić i Michał Kucharczyk o losowaniu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA

Biuro Prasowe Legia Warszawa tekst i zdjęcie

Trener Klafurić i Michał Kucharczyk o Cork City FC

– Od razu po losowaniu rozpoczęliśmy przygotowania do tego dwumeczu – mówi trener Legii Warszawa Dean Klafurić po losowaniu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. – Do Irlandii jedziemy po swoje – zawsze pierwszą fazę przechodziliśmy spokojnie i tym razem powinniśmy sobie poradzić – uważa Michał Kucharczyk.

Dean Klafurić:

 – Cork City FC nie jest na pewno klubem, który znamy bardzo dobrze, ale nie możemy zlekceważyć rywala, który zdobył  mistrzostwo Irlandii. Jak pokazały ostatnie mecze mundialu, trudno jest wskazywać faworytów spotkania z wyprzedzeniem, pozwólmy więc boisku zweryfikować, kto posiada lepszy zespół. Szanujemy przeciwnika, od razu po losowaniu rozpoczęliśmy przygotowania do tego dwumeczu i dokładną analizę rywala.

Michał Kucharczyk:

– Wspomnienia z Wysp Brytyjskich mam bardzo dobre. Rozegrałem tam cztery spotkania, z czego trzy wygrałem, jedno zremisowałem. Do Irlandii jedziemy po swoje – zawsze pierwszą fazę przechodziliśmy spokojnie i tym razem powinniśmy sobie poradzić, jak dobrze przygotujemy się na obozie. Nasi analitycy na pewno zbiorą dużo informacji, żeby pomóc nam się przygotować.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany 10 lipca (wtorek) na stadionie Turners Cross w Cork City. Rewanż odbędzie się 17 lub 18 lipca w Warszawie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*