Oliwia Urban dołącza do ekipy Grot Budowlanych Łódź

Informacja Prasowa Budowlani Łódź tekst i zdjęcie

Oliwia Urban w przyszłym sezonie będzie występowała w barwach naszego zespołu. Dwudziestodwuletnia przyjmująca pochodzi ze Złotowa i to właśnie tam stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Następnym etapem dla Oliwii były występy w Młodej Lidze Kobiet, w której reprezentowała drużynę z Piły. Po sezonie spędzonym w ekipie juniorskiej zdolna przyjmująca otrzymała propozycję przejścia do seniorskiego zespołu i w 2016 zadebiutowała w najwyższej lidze rozgrywkowej.

– Ostatnie trzy sezony spędziłam w zespole z Piły, jako przyjmująca, a w przyszłym dołączam do Grot Budowlanych Łódź. Cieszę się, że będę mogła rozwijać się w tak dobrym klubie i nie mogę się doczekać nowych wyzwań w nadchodzącym sezonie – powiedziała Oliwia Urban.

– Oliwia jest bardzo perspektywiczną zawodniczką z dużym potencjałem. Myślę, że w naszym klubie, pod okiem trenera Błażeja Krzyształowicza ma szansę rozwinąć się jeszcze bardziej. Jest odważna i nie boi się wyzwań, o czym świadczy jej szybki debiut na parkietach LSK – dodaje prezes klubu, Marcin Chudzik.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2018/2019:

Rozgrywające:  Femke Stoltenborg, Ewelina Tobiasz

Środkowe:  Jaroslava Pencová, Gabriela Polańska, Małgorzata Śmieszek

Przyjmujące: Agata Babicz, Koleta Łyszkiewicz (przyjmująca/atakująca), Adrianna Muszyńska, Julia Twardowska, Oliwia Urban

Libero: Maria Stenzel

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*