Hokej na lodzie w Poznaniu, I Liga (męska), Polska Liga Hokeja Kobiet

Informacja Prasowa Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego tekst i zdjęcia Prezes Zarządu Paweł Mateja

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon hokejowy, który rozpocznie się w miesiącu wrześniu. W nadchodzącym sezonie Poznańskie Towarzystwo Hokejowe, dzięki wsparciu Miasta Poznania, wystartuje zarówno w rozgrywkach I Ligi (drugi poziom rozgrywek seniorskiego hokeja męskiego), jak i w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet (seniorski hokej kobiecy). Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy lokalne media do współpracy, która ma na celu promocję hokeja na lodzie, jako olimpijskiej dyscypliny sportu oraz promocję Miasta Poznania i drużyn Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego reprezentujących Nasze miasto na arenie krajowej.

“Z radością informujemy, że trzy zawodniczki poznańskich Kozic (Grzybowska Helena, Kobus Alicja oraz Schramm Iga) otrzymały powołanie na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorek, które od 19 do 26 sierpnia odbędzie się w Katowicach.
 

Warto przypomnieć, że Grzybowska Helena i Schramm Iga, od dłuższego czasu z powodzeniem reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej. W ostatnich dwóch sezonach występowały na Mistrzostwach Świata Juniorek do lat osiemnastu (Dywizja I B) zdobywając brązowe medale Mistrzostw Świata.


Wszystkim trzem poznaniankom życzymy pokazania się z jak najlepszej strony w trakcie nadchodzącego zgrupowania.”
Schramm Iga
Kobus Alicja 
Grzybowska Helena 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*