Akcja “obrona mistrzostwa” właśnie się rozpoczęła

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst i zdjęcia

Siatkarze PGE Skry wznowili treningi. O godz. 9:30 bełchatowianie spotkali się na pierwszych zajęciach.

Mistrzowie Polski rozpoczęli okres przygotowawczy w siedmioosobowym składzie. Sztab trenerski w pierwszym etapie ma do dyspozycji Mariusza Wlazłego, Karola Kłosa, Roberta Milczarka, Kacpra Piechockiego, Patryka Czarnowskiego, Piotra Orczyka i Kamila Droszyńskiego.

W początkowym etapie treningów oprócz kadrowiczów zabraknie także fizjoterapeuty Tomasza Pieczko i statystyka Roberta Kaźmierczaka, którzy znajdują się w sztabie reprezentacji Polski. Od początku nad przygotowaniami będzie czuwać Roberto Piazza i Michał Winiarski. W sztabie jest też związany od dwóch dekad fizjoterapeuta Tomasz Kuciapiński i Eduardo Romero, nowy trener przygotowania fizycznego.

– Jestem podekscytowany startem przygotowań. Pierwsze trzy dni dadzą nam obraz sytuacji fizycznej i psychicznej drużyny. Od 20 sierpnia mam nadzieję rozpoczniemy normalne treningi. Przez początkowe trzy tygodnie zespół będzie odbywał tylko treningi, ale później w każdym tygodniu będzie grał mecze lub turnieje – mówi pierwszy trener. Włoch podczas powitania zacytował także słowa Winstona Churchilla: „Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna.”

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*