Początek sezonu na Lodowisku Chwiałka

Informacja Prasowa POSiR tekst i zdjęcie Filip Borowiak

W niedzielę 23 września poznaniacy po raz pierwszy w tym sezonie będą mogli skorzystać z godzin dla publiczności na Lodowisku im. Witalisa Ludwiczaka. Amatorzy łyżwiarstwa będą mogli ślizgać się od godz. 16:00 do 20:00 (godziny wejść: 16:00, 17:00, 18:00 i 19:00). Dla wszystkich, którzy tego dnia zjawią się na Chwiałce Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały promocję – za bilet bez względu na wiek zapłacimy 5 zł. Pierwszego dnia nie będzie opłaty za wypożyczenie łyżew.

Standardowa cena wstępu na lodowisko to 7zł (ulgowy) i 10zł (normalny) w dni powszednie, a w soboty, niedziele i święta 8zł (ulgowy) i 12zł (normalny). Wypożyczenie łyżew kosztuje 5zł. Od października na Lodowisku Chwiałka będzie również dostępna usługa ostrzenia łyżew w cenie 10 zł. Lodowisko będzie czynne do końca kwietnia.

Lodowisko zostało przygotowane bardzo dobrze. Od sierpnia sprawdzali je sportowcy zrzeszeni w klubach łyżwiarskich i hokejowych podczas zgrupowań i treningów, a teraz nareszcie oddajemy taflę poznaniakom. Wiemy, że wiele osób czekało na to z niecierpliwością – mówi dyrektor POSiR Łukasz Miadziołko.

Przed wizytą na Lodowisku Chwiałka warto sprawdzić grafik dostępny na stronie internetowej http://chwialka.poznan.pl/lodowisko/harmonogram-lodowiska . Zawiera on godziny treningów oraz godziny ślizgawek dla publiczności i jest aktualizowany na bieżąco.

Najbliższy weekend to także wielka gratka dla kibiców hokeja na lodzie. Pierwszoligowy sezon inaugurują w Poznaniu zawodnicy PTH “Koziołki”. Ich przeciwnikiem będzie drużyna SMS PZHL Katowice. Mecze odbędą się w sobotę 22 września o godz. 18:00 oraz niedzielę o godz. 12:30. Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Wstęp na trybuny jest wolny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*