WKS Grunwald wygrywa pierwszy mecz u siebie w sezonie 2018/2019

Informacja Prasowa Grunwald Poznań tekst Krzysztof Brzeziński , zdjęcia Elżbieta Skowron

W sobotę zespół piłkarzy ręcznych WKS Grunwald Poznań pokonał u siebie AZS KU Uniwersytetu Zielonogórskiego 30-24 / 15-11/ . Pierwsza polowa meczu to równa gra z walczącymi ambitnie akdemikami. W 25 minucie na tablicy był wynik 11-10. Finisz pierwszej polowy należał do poznaniaków, którzy wyszli na prowadzenie 15-11. Po zmianie stron wojskowi już w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń. Trener Rafał Walczak rotował składem swojego zespołu. W 45 minucie było co prawda 22-20, ale im bliżej końca, tym większa była przewaga naszego zespołu. Cieszą punkty wywalczone na inaugurację sezonu w Poznaniu.
W sobotę 6 października o godz. 18.00 nasz zespół zagra na wyjeździe z ASPR Zawadzkie.
WSK Grunwald Poznań vs AZS KU Uniwersytet Zielonogórski 30:24 (15:11)
Bramki dla Grunwaldu zdobyli ; Bartłomiejczyk Daniel 4 , Galewski Arkadiusz 7 , Majewski Michał 6 ,
Martyński Krzysztof 1, Kurek Filip 3 , Piechowiak Patryk 1 , Bajka Damian 1 ,Półcienniczak Dominik 2, Nieradko Michał 2, Przybylski Mikołaj 3
Bramki dla AZS zdobyli ; Kociszewski Cyprian 5,Gadaj Piotr 1 , Kuliński Hubert 6 , Tarasiuk Michał 1 , Szarłowicz Adam 6, Kiersnowski Kacper 1 ,Jasiński Jędrzej 4