Grunwald na wyjeździe przegrywa dwoma bramkami

Informacja Prasowa WKS Grunwald Poznań tekst i zdjęcie  Krzysztof Brzeziński

Słaba pierwsza połowa spotkania w naszym wykonaniu miała decydujący wpływ na przebieg wydarzeń w wyjazdowym meczu z ASPR Zawadzkie. Do przerwy przegrywaliśmy 12-7.  Lepsza i skuteczniejsza gra w drugiej części spotkania spowodowała, że na 3 minuty przed końcem  przegrywaliśmy jednym trafieniem. Byliśmy w posiadaniu piłki , jednak popełniliśmy błąd techniczny w ataku,.  Wykorzystali to  gospodarze rzucając bardzo ważną bramkę , która w konsekwencji dała im cenne zwycięstwo 24-22. Z dobrej strony pokazali się nasi bramkarze oraz najskuteczniejszy zawodnik Damian Bartłomiejczyk.
Dziękujemy kibicom z Poznania, którzy dopingowali nasz zespół na gorącym terenie w Zawadzkiem. Przygotowali flagę z barwami klubu, która towarzyszyć będzie naszemu zespołowi w całym sezonie i doda otuchy do walki nawet w trudnych chwilach.
Za tydzień derby wielkopolski WKS Grunwald Poznań- Real Astromal Leszno.
Przed spotkaniem ligowym mecz rozegrają młodzi zawodnicy WKS Grunwald z rówieśnikami z Powiatu Poznańskiego.
ASPR Zawadzie vs WKS Grunwald Poznań 24:22 (12:7)
Bramki dla Grunwaldu zdobyli ; Bartłomiejczyk Daniel 9, Westwal Krzysztof 1 , Majewski Michał 3 , Martyński Krzysztof 2,