Mistrzowie świata dołączyli do PGE Skry + SPOTKANIE MEDIALNE

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst i zdjęcie

We wtorek zawodnicy PGE Skry Bełchatów wreszcie mogli ćwiczyć w komplecie. Do zespołu dołączyło czterech zawodników, którzy odpoczywali po siatkarskim mundialu, w tym trzech mistrzów świata.

Na porannym treningu w hali Energia byli już Jakub Kochanowski, Grzegorz Łomacz i Artur Szalpuk, czyli gracze, którzy z reprezentacją Polski wywalczyli mistrzostwo świata. Czwartym zawodnikiem, który dostał kilka dni wolnego po turnieju w Bułgarii i Włoszech, był Milan Katić. Serb również dołączył już do drużyny i rozpoczął przygotowania do nowego sezonu ligowego.

Cała czwórka została ciepło przywitana przez prezesa PGE Skry Konrada Piechockiego oraz wiceprezesa Grzegorza Stawinogę. Pozostali zawodnicy oraz sztab szkoleniowy z trenerem Roberto Piazzą na czele również nagrodzili naszych mistrzów świata brawami i składali gratulacje.

Teraz bełchatowianie będą przygotowywali się do poniedziałkowego meczu z Chemikiem Bydgoszcz w komplecie. Zespół będzie trenował na własnych obiektach, a na pierwsze ligowe spotkanie wyjedzie w niedzielę. Po podróży drużynę czeka również trening, a poniedziałkowy mecz rozpocznie się o godz. 18.

SPOTKANIE MEDIALNE

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów  przypomina o spotkaniu medialnym z mistrzami świata, które odbędzie się we wtorek, w hali Energia o godz. 12.30. Będzie to jedyna możliwość rozmowy z naszymi reprezentantami przed sezonem Polskiej Ligi Siatkówki. Zapraszamy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*