Przyjdź na Superpuchar Polski i zrób sobie zdjęcie z Pucharem Mistrzów Świata!

Biuro Prasowe Polska Liga Siatkówki tekst i zdjęcia

Polska Liga Siatkówki przygotowała wyjątkową niespodziankę dla kibiców – w trakcie zbliżających się meczów o Superpuchar Polski można będzie zobaczyć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum, które wywalczyła drużyna Vitala Heynena.

Już 24 i 28 października na kibiców siatkówki czeka nie lada gratka. Najpier, w środę w Ergo Arenie zmierzą się zdobywcy Pucharu Polski 2018 Trefl Gdańsk z mistrzami Polski – ekipą PGE Skry Bełchatów. Cztery dni później, w niedzielę, w Łodzi zagrają zdobywczynie Pucharu Polski 2018 Grot Budowlane Łódź z mistrzyniami Polski – Chemikiem Police. Mecz u Superpuchar Polski Kobiet po raz pierwszy będzie nosił imię Andrzeja Niemczyka!

Najpierw kibiców siatkówki czekają wielkie emocje w hali położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Co najważniejsze, fani będą mogli zobaczyć po obu stronach siatki nie tylko gwiazdy zagranicznej siatkówki, lecz także mistrzów świata. Można będzie m.in. obejrzeć pojedynek środkowych Piotra Nowakowskiego z Jakubem Kochanowskim. Po stronie bełchatowian wystąpią też Grzegorz Łomacz i Artur Szalpuk. Na ten wyjątkowy mecz przygotowaliśmy dla Państwa wejściówki w wyjątkowych cenach – 20, 30 i 40 złotych! Bilety są dostępne na stronie eBilet.pl. (wszystko na temat Superpucharu Polski: http://www.plusliga.pl/scup.html)

Z kolei w niedzielę 28 października, odbędzie się święto kobiecej siatkówki – walka o pierwsze trofeum w sezonie 2018/19. Superpuchar nosić będzie od tej pory imię Andrzeja Niemczyka, wspaniałego trenera naszych „Złotek”. Bilety w cenach: 10, 20, 30 zł dostępne są na eBilet.pl.
(wszystko na temat Superpucharu Polski: http://www.lsk.pls.pl/scup.html).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*