Hokeiści na trawie w niedzielę kończyli rundę jesienną .

Informacja prasowa WKS Grunwald Poznań tekst Waldemar Serowski , zdjęcia Paweł Siczyński

Koniec rundy jesiennej z mocnym akcentem.
WZS WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska 11:2 (5:1)
Bramki strzelili: Artur Mikuła -4, Mateusz Hulbój -3, Adrian Krokosz -1, Tomasz Dutkiewicz -1, Michał Kasprzyk -1, Paweł Bratkowski -1.
W niedzielę (04.11.2018) WKS Grunwald Poznań w derbach naszego miasta podejmował drużynę AZS Politechnika Poznańska. Mecz od pierwszych minut układał się pod drużynę wojskowych. Mistrz Polski już w pierwszej minucie meczu zdobył bramkę, która pozwoliła nabrać właściwego tempa gry i stworzyć naszym zawodnikom serię sytuacji bramkowych. Nawet kontaktowy gol dla Politechniki nie zmienił oblicza gry i nasz zespół na koniec rundy jesiennej sezonu 2018/2019 w derbach Poznania pokonał odwiecznych rywali dużą różnica bramek, prezentując przy tym dobry i szybki hokej. Napastnicy: Artur Mikuła i Mateusz Hulbój wzbogacili swoje indywidualne konta w klasyfikacji króla strzelców ligi ale cały zespół na te bramki solidnie zapracował. Kończymy rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli i trenerzy mogą spokojnie myśleć o rundzie wiosennej. Teraz czas na rozgrywki halowe, w których WKS Grunwald Poznań czeka obrona tytułu mistrzowskiego. Już za dwa tygodnie sezon halowy zaczynamy międzynarodowym turniejem z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. Wszystkie szczegóły podam w terminie późniejszym.

Na boisku AWF odbył się drugi mecz hokeja na trawie Warta Poznań zmierzyła się z LKS Gąsawa

KS WARTA Poznań  – LKS Gąsawa 4:0

Bramki dla Warty zdobyli ; Robert Kulesza, Mateusz Grochal, Tomasz Wachowiak i Waldemar Rataj

Przerwę zimową zespół Warty Poznań  spędzi  na pozycji wicelidera!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*