Biletowa niespodzianka dla Lechitów

Biuro Prasowe KKS Lech Poznań tekst , zdjęcie lechpoznan.pl

Mecz z Wisłą Płock to dla Lecha Poznań i jego kibiców początek obchodów jubileuszu 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Piłkarze wybiegną na boisko w okolicznościowych trykotach, a uczestnicy programu LECHICI wejdą na Stadion Poznań już za 10 złotych!

Na nieco ponad miesiąc przed oficjalnym rozpoczęciem obchodów jubileuszu tego ważnego dla regionu wydarzenia, klub i kibice rozpoczną świętowanie na trybunach przy ulicy Bułgarskiej. Akcentów powstańczych towarzyszących meczom nie zabraknie. Pierwszym i najbardziej spektakularnym będzie sobotnia premiera okolicznościowej koszulki meczowej. W niej Kolejorz ma grać do końca roku.

Dla wszystkich Lechitów przygotowana została specjalna promocja. Bilety na mecz z Wisłą Płock można kupić za 10 zł (trybuna Białasa i Kocioł) lub 15 zł (trybuny Anioły i Czapczyka). Wystarczy być zarejestrowanym w programie i mieć poziom Żaka. Udział w programie LECHICI jest bezpłatny, tutaj można się zarejestrować >>>

Bilety w tych samych cenach będą dostępne dla Lechitów również na mecz ze Śląskiem Wrocław, ale pod jednym warunkiem.Należy mieć co najmniej rangę Młodzika. Prosimy jednak pamiętać, że wejściówki w niższej cenie dla Lechitów nie będą dostępne w kasach stadionowych w dni meczowe – bilet należy zakupić wcześniej w punkcie lub przez internet albo aplikacje mobilną.

Przygotowaliśmy również niespodziankę dla posiadaczy karnetów. Na każdego z nich w systemie biletowym oczekiwać będzie voucher zniżkowy -100% (“100-lecie Powstania”), który można wykorzystać przy zaproszeniu na mecz znajomego, który także jest uczestnikiem programu LECHICI.

Do akcji Kolejorza dołączyło również Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Każdy posiadacz biletu wstępu na którykolwiek z ostatnich dwóch meczów tego roku kalendarzowego może skorzystać z zaproszenia do muzeum. Za okazaniem wejściówki na stadion, do Odwachu wejdzie za symboliczną złotówkę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*