Warta Poznań niepokonana w hokeju na trawie

Informacja prasowa Warta Poznań Hokej na trawie tekst i zdjęcia

W swoim drugim meczu sezonu halowego hokeiści Warty Poznań, grali na wyjeździe z LKS Gąsawa. Początek meczu był bardzo wyrównany, jednak po upływie kilku minut zieloni przejęli inicjatywę czego efektem były trzy bramki zdobyte przez Waldemara Rataja. Kolejną bramkę zdobył Maciej Walkowiak jednak sędziowie po konsultacji stwierdzili, że została ona zdobyta nieprawidłowo. Sytuacja ta zdekoncentrowała  warciarzy i gospodarze strzelili kontaktową bramkę a jej strzelcem był Substyk Mateusz. Wynik do przerwy to prowadzenie KS Warta 3:1. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. kolejne bramki dla zielonych zdobyli Tomasz Wachowiak z krótkiego rogu, Maciej Walkowiak oraz Bartosz Zaworski. Gdy na tablicy był wynik 6:1 zespół LKS podjął decyzję o wprowadzeniu w miejsce bramkarza zawodnika z pola. W dwie minuty gospodarze odrobili dwie bramki (Gaczkowski i Substyk) i zaczęło się robić nerwowo. kolejną bramkę na 13 minut przed końcem meczu dołożył Bartosz Strzemkowski i było już tylko 6:4. Zespół prowadzony przez Mateusza Grochala uspokoił jednak swoją grę i zdobył jeszcze dwie bramki z krótkich rogów a ich autorem był ponownie Tomasz Wachowiak. Mecz zakończył się wynikiem 8:4 dla KS Warta Poznań.

LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 4:8 ( 1:3 )