Nacho Moya na dłużej w ORLEN Wiśle Płock

Biuro Prasowe SPR Wisła Płock tekst i zdjęcie

– To, jak szybko zaadaptował się do naszego stylu, jest niesamowite – mówił na jednej z konferencji prasowych Xavier Sabate, dając jednocześnie jasny sygnał, że zmienił plany co do hiszpańskiego rozgrywającego.

– Nacho Moya przez te trzy miesiące pokazał, że zna się na swojej robocie. Miał być uzupełnieniem składu, został wręcz objawieniem. Powiedzmy sobie wprost – zaskoczył nas wszystkich. Wprowadzał w nasze poczynania dużo różnorodności i po kilku rozmowach ze sztabem szkoleniowym uznaliśmy, że chcielibyśmy go w Płocku na dłużej – komentuje nową umowę hiszpańskiego rozgrywającego prezes SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski.

– Oczywiście sam proces podpisania nowego kontraktu był trochę skomplikowany, gdyż Moya miał ważną umowę z GAES Malaga, ale wszystko zakończyliśmy po naszej myśli. Nacho zostanie z nami przynajmniej do końca roku, a jeśli wciąż będzie miał uznanie z oczach sztabu szkoleniowego, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby przedłużyć tę umowę na kolejny rok – podsumował Adam Wiśniewski.

W pierwszej części sezonu Nacho Moya wystąpił we wszystkich meczach zarówno w PGNiG Superlidze, jak i VELUX EHF Lidze Mistrzów. W 24 spotkaniach zdobył 37 bramek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*