Po pierwszej bardzo dobrej połowie Warta Poznań (hokej na trawie ) przegrywa z Gnieznem

Informacja prasowa Warta Poznań hokej na trawie tekst , zdjęcia Elżbieta Skowron

Rok 2019 źle się dla nas rozpoczął.

W pierwszym meczu nowego roku podejmowaliśmy u siebie zespół Startu Gniezno. Cała pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny bardzo dobrze się broniły a gdy już była okazja do strzału na bramkę to bardzo dobrze spisywali się bramkarze każdej z drużyn. Pod koniec pierwszej połowy wykonywaliśmy krótki róg, który w konsekwencji przyniósł rzut karny a na bramkę zamienił go Maciej Walkowiak. Dzięki temu trafieniu na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

Drugą połową zaczęła się dla nas jeszcze lepiej ponieważ już 2 minuty po wznowieniu zdobyliśmy kolejna bramkę a jej autorem był Bartosz Zaworski. Niestety od tego momentu to drużyna gości zaczęła dominować na boisku. dodając do tego indywidualne błędy naszego zespołu w krótkim czasie straciliśmy 2 bramki i zrobił się remis. Niestety kolejne 3 bramki również padły łupem przyjezdnych. gdy zdobyliśmy. przy wyniku 4:6 trener Mateusz Grochal podjął decyzję o zdjęciu bramkarza. Nie przyniosło to jednak zamierzonego efektu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:8 dla Startu Gniezno.

KS Warta Poznań 4:8 (1:0) UKH Start 1954 Gniezno