WSPÓLNY FILM UCZESTNIKÓW WINGS FOR LIFE WORLD RUN NAGRAJ SWÓJ KLIP, DOŁĄCZ DO AKCJI I POBIEGNIJ DOOKOŁA ŚWIATA

Biuro Prasowe Wings for Life World Run tekst i zdjęcia

Już za cztery miesiące, 5 maja 2019 roku, miłośnicy biegania i niesienia dobra po raz szósty pobiegną dla tych, którzy nie mogą. Społeczność, która zrodziła się wokół Wings for Life World Run działa jednak cały rok i na początek nowego, rozpoczęła akcję-video, w której planuje „obiec świat”. Dołączyć może do niej każdy: osoba wciąż rozważająca udział, zapisana na bieg w jednej z dwunastu lokalizacji lub uczestnik biegu z aplikacją (App Run). Również dla tych ostatnich organizatorzy przygotowali w tym roku pamiątkowe koszulki.

Jak dołączyć do video-biegu dookoła świata? Wystarczy nagrać nieruchomo ustawionym telefonem krótki film, na którym przebiegamy przed obiektywem kamery z lewej do prawej strony. Kilkusekundowe ujęcia można wyróżnić wyborem nietypowej lokalizacji bądź niecodziennym strojem – im kreatywniej, tym lepiej! Gotowe video należy wysłać w wiadomości prywatnej do @WingsForLifeWorldRun na Facebook’u lub wrzucić na swojego Instagrama oznaczając @wlfworldrun. Akcja potrwa do 12 stycznia, a udział w niej zapowiedziało już pełne grono ambasadorów.

Z nadesłanych przez biegaczy z całego świata filmów powstanie kompilacja, która pozwoli symbolicznie wypełnić misję okrążenia globu i zachęcenia ludzi do wzięcia udziału w 6. edycji Wings for Life World Run. Przypomnijmy, że 100% datków i opłat wpisowych za udział w biegu przekazywanych jest na konto fundacji finansującej badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Impulsem do dalszego działania i pomocy z pewnością są informacje i raporty, z drugiej połowy 2018 roku, o pierwszych sukcesach badań i pierwszych krokach sparaliżownych.

Polacy pokochali ten biegi i już w pierwszą niedzielę maja, o godzinie 13:00, po raz szósty rozpoczną ucieczkę przed Samochodem Pościgowym. Na liście startowej tzw. Flag Run w Poznaniu jest już ponad 3200 uczestników, liczba zapisanych wzrata z dnia na dzień w rekorodowym tempie i wszystko wskazuje na to, że pula 8000 miejsc zostanie zapełniona już przed majówką.

– Musicie spróbować tego formatu! To niesamowity bieg absolutnie dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania. Nie ma obawy, że nie dotrwa się do mety, bo ona sama po Was przyjdzie – namawia niezdecydowanych Dominka Stelmach, wielokrotna zwyciężczyni i aktualna rekordzistka Wings for Life World Run.

W Światowym Biegu Wings for Life można jednak wziąć udział w dowolnej lokalizacji, dzięki specjalnej aplikacji mobilnej. W tym roku polska firma 4F nawiązała globalną współpracę z organizatorami biegu i zapewnia uczestnikom App Run limitowaną pulę okazjonalnych koszulek technicznych. Aby otrzymać pakiet startowy drogą pocztową należy zarejestrować się na oficjalnej stronie do 27 stycznia. Liczba T-shirtów jest limitowana.

Napisz historię 6. edycji Wings for Life World Run razem z nami.

Zapisy otwarte na: www.wingsforlifeworldrun.com 

Opłata wpisowa na bieg w Poznaniu: 120 PLN

Opłata wpisowa na App Run: 15 EUR

**************************************************************************************************************

O badaniach fundacji Wings for Life

Na całym świecie miliony osób skazane jest na wózki inwalidzkie z powodu urazów rdzenia kręgowego, doznanych najczęściej w wyniku wypadków komunikacyjnych lub upadków. Wings for Life to organizacja typu non-profit, która już od 2004 roku finansuje przełomowe badania i testy kliniczne prowadzone na całym świecie w celu odnalezienia metod leczenia tych właśnie urazów. Choć wciąż nie znaleziono skutecznej metody, poczyniono znaczne postępy w tej kwestii. 100% opłat startowych z Wings for life World Run oraz datków zebranych w ramach tego globalnego wydarzenia, przyczyni się do dalszej realizacji misji fundacji. Każdy krok postawiony w ramach Wings for Life World Run oraz przy wykorzystaniu aplikacji Wings for Life World Run to krok w dobrą stronę – http://www.wingsforlife.com

O Wings for Life World Run

Co roku jednego dnia, o tej samej godzinie, niezależnie od strefy czasowej, jednocześnie w wielu lokalizacjach na całym świecie oraz za pośrednictwem aplikacji, odbywa się bieg Wings for Life World Run, który ma tylko jeden cel – zebrać fundusze na rzecz fundacji Wings for Life. W ramach unikalnego formatu imprezy uczestnicy biegną na trasie lub za pośrednictwem aplikacji tak długo, dopóki nie wyprzedzi ich ruchoma meta w postaci „Samochodu Pościgowego”. Podąża on za nimi ze stopniowo rosnącą prędkością do momentu dogonienia ostatniego biegacza. Ruchoma meta pozwala na ukończenie biegu uczestnikom na różnych poziomach zaawansowania – sympatycy i amatorzy zostają wyprzedzeni wcześniej, natomiast zawodowcy mogą biec godzinami. 100% opłat startowych i datków zostaje przekazane na realizację misji, jaką jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Na przestrzeni pięciu edycji, od czasu debiutu w 2014 roku, Wings for Life World Run zmotywował ponad 500 000 osób reprezentujących 193 narodowości do wystartowania w ponad 66 krajach, na wszystkich siedmiu kontynentach.

http://www.wingsforlifeworldrun.com #wingsforlife #worldrun

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*