Licytujemy złoty medal Ligi Mistrzów dla WOŚP!

Biuro Prasowe PGE VIVE Kielce tekst Magdalena Pluszewska , zdjęcia Anna Benicewicz Miazga , Tomasz Fąfara

Kolejny rok Klub Sportowy VIVE Kielce z chęcią dołącza do rzeszy organizacji wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania na wielu aukcjach lokalnych, m. in. w Bodzentynie, Chęcinach czy Pacanowie, będzie mnóstwo gadżetów z autografami zawodników PGE VIVE Kielce. Najwięcej jednak będzie działo się w Kielcach, bo tam do wylicytowania będzie jedno z najcenniejszych trofeów w historii klubu, złoty medal Ligi Mistrzów z 2016 roku!

27. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra pod hasłem “Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Jak co roku, klub przekazał na licytacje w różnych miastach wiele wartościowych fantów. W finał akcji zaangażują się też osobiście zawodnicy PGE VIVE Kielce.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców do Galerii Echo, gdzie w niedzielę, 13 stycznia, od godz. 13 licytowane będą piłki, koszulki Ligi Mistrzów i kalendarze na rok 2019 z autografami wszystkich graczy zespołu. Na licytacji pojawią się Mariusz Jurkiewicz i kapitan żółto-biało-niebieskich Michał Jurecki.

W tym roku dodatkowo dyrektor marketingu, Paweł Papaj, postanowił oddać dla WOŚP złoty medal Ligi Mistrzów z 2016! To trofeum wywalczone w ogromnym trudzie i w najbardziej kuriozalnym finale rozgrywek w historii, będzie można wylicytować tego samego dnia, podczas finałowych licytacji w Kieleckim Centrum Kultury od godz. 18! Zapraszamy do licytacji!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*