Roksana Irzemska siatkarką #VolleyWrocław

Biuro Prasowe #VolleyWrocław tekst i zdjęcie

#VolleyWrocław zdecydował się na ruch transferowy i zakontraktował nową zawodniczkę. Jest nią Roksana Irzemska, która występuje na pozycji atakującej.

Roksana Irzemska to siatkarka urodzona w 1998 roku. Jest przedstawicielką młodego pokolenia wchodzącego właśnie na arenę Ligi Siatkówki Kobiet. Do Wrocławia przechodzi z Torunia, gdzie zadebiutowała w rozgrywkach I Ligi.

Roksana Irzemska to jedna z zawodniczek, którą wspólnie z Wojtkiem Kurczyńskim jakiś czas temu wpisaliśmy na naszą listę scoutingową. Jest to młoda siatkarka o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Przed nami sporo pracy indywidualnej, jak i zespołowej, aby wdrożyć Roksanę w system gry zespołu. Myślę że szybko zaaklimatyzuje się w drużynie i będzie szła do przodu – powiedział Marek Solarewicz, pierwszy trener #VolleyWrocław.

W drużynie witamy nową zawodniczkę – Roksanę. Nasz sztab bacznie przyglądał się jej przez ostatnie sezony. Roksana przede wszystkim wyróżnia się dobrymi warunkami fizycznymi i ochotą do współpracy z naszym sztabem. Jestem przekonany, że pod okiem naszych szkoleniowców zrobi kolejny krok w swojej siatkarskiej karierze – tak transfer skomentował Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Słyszałam o #VolleyWrocław same pozytywne rzeczy, jest to bardzo dobry klub, w którym mogą się rozwijać zawodniczki – te starsze i te młodsze. Panuje tutaj atmosfera, która motywuje do dalszej pracy. Jak tylko dostałam propozycję z możliwością grania we Wrocławiu, nie zastanawiałam się długo. Cieszę się, że tutaj jestem i nie pozostaje mi nic innego, jak ciężko pracować na treningach i starać się wykorzystać każda okazje do grania w meczu. – powiedziała Roksana Irzemska.

Roksanę Irzemską w biało – zielonych barwach będzie można zobaczyć po raz pierwszy już podczas piątkowego meczu z ŁKS Commercecon Łódź.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*