Informacja prasowa M40.pl Poznań tekst Patryk Rzepka , zdjęcia Elżbieta Skowron

Drużyna KS M40 Poznań w 11. Kolejce II Ligi Futsalu uległa liderującemu w tabeli II Ligi KS Best Drive Piła 3:7 (0:3)

Poznaniacy zupełnie przespali pierwsze minuty spotkania, pozwalając rywalom na szybkie objęcie prowadzenia. W 13. Minucie było już 0:3 i nic nie zapowiadało zmiany przebiegu meczu. Tuz przed przerwą Vitalij Daunarovich wlał nadzieję w serca Pomarańczowych wykańczając podanie Grzegorza Urbańskiego i na przerwę obie drużyny schodziły przy prowadzeniu gości 1:3.
W drugiej części zawodnicy M40 szybko przejęli inicjatywę i zdominowali sytuację na boisku. Efektem dobrej gry była piękna bramka Jacka Kalbarczyka w samo okienko Pilskiej bramki. Niestety chwilę później goście ponownie odskoczyli na 2. bramki i z Poznaniaków uszło powietrze. W kolejnych minutach gra się otworzyła i padały kolejne bramki. Ostatecznie wymiana ciosów zakończyła się zwycięstwem gości z Piły, którzy umocnili się na pozycji lidera rozgrywek.
KS M40.pl Poznań – KS Best Drive Futsal Piła 3:7 (0:3)
0:1 – 2 min – Zbigniew Barańczyk
0:2 – 5 min – Radosław Góźdź
0:3 – 13 min – Marcin Waszak
1:3 – 19 min – Vitalij Daunarovich (asysta Grzegorz Urbański)
2:3 – 25 min – Jacek Kalbarczyk (asysta Darek Masztalerz)
2:4 – 27 min – Wojciech Węgrzyn
2:5 – 32 min – Maciej Konert