Trener Sa Pinto po meczu Wisła Płock – Legia Warszawa Zasłużone zwycięstwo

Biuro Prasowe Legia Warszawa tekst , zdjęcie archiwalne

– Cenię swój zespół za walkę i zaangażowanie. Myślę, że dzisiejsze zwycięstwo powinno być wyższe – powiedział trener Ricardo Sa Pinto po wygranym 1:0 meczu przeciwko Wiśle Płock.

– Myślę, że w pierwszej połowie byliśmy bardzo silni i zdecydowani. Odpowiednio blokowaliśmy akcje rywali. Nie pozwoliliśmy rywalom grać tak, jakby chcieli. Byliśmy również mocni w wygrywaniu drugich piłek. Zasłużyliśmy na bramkę w pierwszej połowie. W przerwie powiedziałem piłkarzom, że potrzebujemy tylko gola, nie traćmy koncentracji i grajmy swoje. W drugiej połowie pokazaliśmy dobrą mentalność. Kreowaliśmy akcje i ostatecznie zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, choć w mojej opinii mogliśmy strzelić gola już wcześniej. Cenię swój zespół za walkę i zaangażowanie. Myślę, że dzisiejsze zwycięstwo powinno być wyższe.

Michał Kucharczyk może grać na dwóch pozycjach. Michał grał dziś przeciwko Merebashvilemu, co nie było łatwym zadaniem. Kucharczyk spisał się dobrze, choć czasem zdarzały mu się trudności, co jest normalne. Mam obecnie wiele możliwość w formacjach ofensywnych. Zobaczymy jakie będą wybory w najbliższym spotkaniu.

Wisła Płock – Legia Warszawa 0:1 (0:0)

Gole: Jędrzejczyk (65’)

Żółte kartki: Martins (39’), Rosak (51’)

Wisła Płock: Dahne – Łasicki, Dźwigała, Uryga, Cebazali – Borysiuk, Rasak (Zawada 69’) – Łukowski (Varela 67’), Furman, Merebaszwili – Ricardinho (Kuświk 83’)

Rezerwowi: Żynel, Sielewski, Varela, Kuświk, Zawada, Stefańczyk, Marazas

Legia Warszawa: Majecki – Kucharczyk (Agra 60’), Jędrzejczyk, Remy, Hlousek – Cafu, Martins – Vesović, Szymański (Hamalainen 83’), Nagy (Medeiros 89’) – Kulenović

Rezerwowi: Cierzniak, Astiz, Agra, Antolić, Medeiros, Hamalainen, Niezgoda

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*