MP U22: Enea AZS Poznań rozpoczyna Turniej Finałowy Mistrzostw Polski U22 w Gdańsku

Biuro Prasowe Enea AZS Poznań tekst i zdjęcia

Już w środę 13 lutego meczem z MUKSem Poznań akademiczki rozpoczną walkę  w Turnieju  Finałowym Mistrzostw Polski Juniorek Starszych.

Turniej rozgrywa się w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej i podzielony jest na 2 grupy. Enea AZS Poznań znalazła się w grupie A razem z MUKSem  Poznań, AZS Uniwersytet Warszawski oraz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki. Z kolei w grupie B znajdują się zespoły: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków, Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. oraz KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec.  W turnieju finałowym nie ma obrończyń tytułu z sezonu 2017/19 – GTK Arka Gdynia, które sensacyjnie odpadły w półfinałach.

Skład Enea AZS Poznań:

1 Marta Nowicka

3 Alicja Rogozińska

4 Julia Niemojewska

6 Sara Wróblewska

7 Kaja Wróblewska

8 Aleksandra Piasecka

9 Olga Jędrzejczak

10 Martyna Kotula

11 Weronika Piechowiak

12 Lilianna Banaszak

13 Karolina Stefańczyk

14 Wiktoria Kozłowska

15 Aleksandra Zięmborska

16 Aleksandra Parzeńska

Trenerzy: Marek Lebiedziński i Grzegorz Zieliński

Terminarz:

13.02.2019 środa

11.30     Enea AZS Poznań  –  MUKS Poznań

13.45     UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  –  AZS Uniwersytet Warszawski

16.00     Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

18.30     Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków – Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski

14.02.2019 czwartek

11.30     UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Enea AZS Poznań

13.45     AZS Uniwersytet Warszawski – MUKS Poznań

16.00     Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski – KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

18.15     Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków – Szkoła Gortata Politechnika Gdańska

15.02.2019 piątek

11.30     MUKS Poznań – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

13.45     Enea AZS Poznań  – AZS Uniwersytet Warszawski

16.00     Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski

18.15     KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec – Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków

16.02.2019 sobota

11.30     mecz o 7 miejsce

13.45     mecz o 5 miejsce

16.00     półfinał (A2-B1)

18.15     półfinał (A1-B2)

17.02.2019 niedziela

11.30     mecz o 3 miejsce

13.15     FINAŁ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*