Kapitalna zapowiedź WIDEO gali FEN 24

Biuro Prasowe FEN tekst i film

Prezentujemy trailer główny gali Fight Exclusive Night 24, który nosi podtytuł „All or Nothing”. Główne role grają w nim zawodnicy walczący o pas w Warszawie: Arkadiusz Wrzosek, Patrick Schmid, Andrzej Grzebyk oraz Kamil Gniadek.

Gala FEN 24 dla wielu zawodników będzie wydarzeniem o naprawdę wysoką stawkę. Aktualny mistrz kategorii średniej, Andrzej Grzebyk, jako pierwszy zawodnik w historii federacji ma szansę sięgnąć po drugi pas – tym razem w wadze półśredniej. Plany będzie starał się mu pokrzyżować Kamil Gniadek, który po serii 4. zwycięstw z rzędu w FEN liczy na swój pierwszy tytuł czempiona. Oprócz wyżej wymienionego pojedynku, w walce wieczoru zobaczymy starcie międzynarodowe – Arkadiusz Wrzosek podejmie Patricka Schmida. Szwajcar stoi przed szansą detronizacji obecnego mistrza FEN, który niedawno podpisał kontrakt z najlepszą federacją K-1 na świecie: Glory.
To nie wszystko! 16 marca w Warszawie zobaczymy także dwa oficjalne eliminatory do pasów mistrzowskich, starcie płci pięknej, pojedynek w odbudowującej się kategorii ciężkiej oraz wiele innych starć, gdzie poziom emocji sięgnie zenitu! ALL OR NOTHING!

Karta walk FEN 24:

+95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek VS Patrick Schmid *
77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk VS Kamil Gniadek *
85 kg, K-1: Radosław Paczuski VS TBA *
55 kg, MMA: Kamila Porczyk VS Anita Bekus
80 kg: Arab VS Wujek Samo Zło
120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński VS Szymon Bajor
66 kg, MMA: Kamil Łebkowski VS Adrian Zieliński
84 kg, MMA: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka
77 kg, MMA: Marcin Krakowiak VS Michał Tarabańka
70 kg, K-1: Robert Rajewski VS Michał Gęsiarz
* Stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night.
Sponsorem głównym federacji Fight Exclusive Night jest Grupa LOTOS.

ZAKUP BILETÓW na galę FEN 24 jest możliwy na  Eventim.pl https://www.eventim.pl/fight-exclusive-night-24-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2369235&includeOnlybookable=true   oraz na stronie organizacji:   http://fen-mma.com/bilet/http://fen-mma.com/bilet/
Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook:  TUTAJ https://www.facebook.com/events/348755249246461/  .

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*