Mobilizacja i pełna pula

Źródło wks-grunwald.poznan.pl tekst , zdjęcia Elżbieta Skowron

W 18. kolejce I ligi grupy B w piłce ręcznej WKS Grunwald Poznań spotykał się z KS Forza Wrocław. Po środowej wpadce z Miedzią Legnica był czas na męskie rozmowy. I poskutkowało, bo w sobotę oglądaliśmy jakże inną drużynę wojskowych. Od początku skoncentrowaną, dobrze broniącą, a przy tym skuteczną i mądrze grającą w ataku. Zaczęło się od prowadzenia 5:1, po kwadransie było 8:4, a po 20 minutach 12:5. I w tym momencie pojawił się mały przestój, na szczęście jedyny w tym meczu, ale skutkujący czterema straconymi bramkami (12:9). Na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 14:11.
W korytarzu prowadzącym do szatni Daniel Bartłomiejczyk uspokajał, że będzie dobrze i Grunwald nie odda punktów rywalom. – Jesteśmy zmobilizowani i powiększymy przewagę. Tak też było, w 40 minucie zarysowała się wyraźna przewaga 20:15, zaś 8 minut później na tablicy wyświetlono 24:17. Nikt już nie miał wątpliwości, kto zgarnie tego wieczoru pełną pulę.
WKS Grunwald – KS Forza 32:25 (14:11)
Liczymy na udany występ za tydzień w Wieluniu.

WKS Grunwald Poznań – KS Forza Wrocław 32:25 ( 14:11)

bramki dla Grunwaldu zdobyli ; Bartłomiejczyk Daniel 6 , Galewski Arkadiusz 3, Kurek Filip 5 , Bajka Damian 2 , Półcienniczak                                                             Dominik 6 , Nieradko Michał 2 , Przybylski Mikołaj 4 , Tórz Michał 4

bramki dla Forza zdobyli ; Urbańczyk Kacper 1 ,Lewalski Piotr 2 , Markiewicz Bartosz 5 , Burzyński Piotr 2 , Palica Łukasz 1 ,

Harudziński Kamil 1, Borszowski Przemysław 4, Wiewiórski Michał 5 , Kuczyński Jakub 4