Odlotowi libero na ćwierćfinały Ligi Mistrzów

Biuro Prasowe Trefl Gdańsk tekst i zdjęcie

Libero „gdańskich lwów” – Maciej Olenderek i Fabian Majcherski – podczas ćwierćfinałowych  meczów Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań będą dodatkowo uskrzydleni. Sponsor Złoty gdańskiego klubu – Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy – przygotował bowiem dla zawodników wyjątkowe stroje na dwa mecze z mistrzem Rosji, w pełni nawiązujące do identyfikacji wizualnej lotniska.

Niebieskie barwy, zdjęcie Portu Lotniczego z tyłu koszulki oraz na rękawkach, a także boki T-shirtów w kolorach linii lotniczych SWISS i EasyJet oraz hasła „Lataj z Gdańska” – tak wyglądają wyjątkowe stroje libero Trefla Gdańsk na ćwierćfinałowe starcia żółto-czarnych w Lidze Mistrzów. Ich przygotowanie to wspólna inicjatywa Sponsora Złotego oraz klubu, by w tym historycznym momencie, jakim jest udział gdańszczan w fazie TOP 8 europejskich zmagań, zawodnicy byli jeszcze bardziej uskrzydleni. – Jesteśmy z siatkarzami Trefla niemal od początku istnienia klubu, więc bardzo się cieszymy, że w tych wyjątkowych meczach, kiedy gdańszczanie po raz pierwszy w swojej historii występują w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, nasza obecność będzie jeszcze bardziej widoczna. Stroje dla Macieja Olenderka i Fabiana Majcherskiego zostały przygotowane zgodnie z naszą identyfikacją wizualną, w niebieskich barwach, a także z elementami najbardziej charakterystycznymi dla Portu Lotniczego, czyli chociażby wizerunkiem bryły terminala T2. Nieprzypadkowo jedno z haseł „Lataj z Gdańska” jest umieszczone na pomarańczowym tle, nawiązującym do barw przewoźnika EasyJet, który od kwietnia rozpoczyna bezpośrednie loty z Gdańska do Berlina, a właśnie w stolicy Niemiec w maju odbędzie się… finał siatkarskiej Ligi Mistrzów! Kolor czerwony symbolizuje linię lotniczą Swiss, która również w kwietniu rozpoczyna loty na trasie Gdańsk – Zurych. Trzymamy kciuki za gdańską drużynę, by w nadchodzących meczach ćwierćfinałowych z Zenitem Kazań poradziła sobie tak samo świetnie, jak w fazie grupowej, w której wygrała pięć z sześciu meczów – mówi Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

W przerwie środowego meczu z Zenitem Kazań – między pierwszym a drugim setem – przy boisku odbędzie się także podpisanie nowej umowy pomiędzy Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz Treflem Gdańsk na 2019 rok. –Bardzo się cieszę, że Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy dalej aktywnie wspomaga drużynę „gdańskich lwów”. To już trzynasty rok naszej współpracy, a podczas tych wszystkich lat zarówno klub, jak i Port Lotniczy rozwijały się niezwykle dynamicznie. Jestem przekonany, że przed nami miesiące obfitujące zarówno w wielkie sportowe emocje, ale też wiele wspólnych inicjatyw, jak chociażby wyjątkowe stroje dla zawodników libero. Dziękujemy za kolejny rok grania w jednej drużynie!  – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Na mocy podpisanej umowy logo Portu Lotniczego dalej będzie widoczne w trakcie meczów gdańskich siatkarzy m.in. na parkiecie i strojach zawodników, a publiczność w hali będzie zabawiać Mewa, maskotka lotniska.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*