Magdalena Soter zostaje we Wrocławiu!

Biuro Prasowe #VolleyWrocław  tekst Krystian Janisz i zdjęcia

Doświadczona środkowa to kolejna siatkarka #VolleyWrocław, która zdecydowała się zostać w klubie na przyszły sezon. Dla drużyny jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ była ona podstawową zawodniczką na tej pozycji w minionych rozgrywkach.

Pochodząca z Kielc Magdalena Soter w przeszłości broniła barw KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Chemika Police, z którymi awansowała z I ligi do ekstraklasy. Od sezonu 2018/2019 występuje w #VolleyWrocław. W dolnośląskim zespole jest jedną z dwóch siatkarek, które wystąpiły w każdym ze 100 rozegranych setów. Środkowa była trzecią najlepiej punktującą zawodniczką – zdobyła w sumie 243 „oczka”.

W następnym sezonie Soter zagra ponownie w biało – zielonych barwach, co cieszy tak siatkarkę, jak i na pewno wrocławskich kibiców.

Postanowiłam zostać kolejny sezon w #VolleyWrocław, ponieważ jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Ponadto sadzę, że jest to dobra kontynuacja działań, która wspólnie podjęliśmy ze sztabem szkoleniowym. One będą procentowały w najbliższej przyszłości. Sportowe pozdrowienia dla kibiców – do zobaczenia w Orbicie – powiedziała Magdalena Soter, środkowa #VolleyWrocław.

Bardzo cieszę się z pozostania w zespole Magdy. To doświadczona siatkarka, niejednokrotnie udowodniła to na boisku. Jej punktowe bloki z pewnością przyczyniły się do każdej wygranej, którą zanotowaliśmy w ubiegłym sezonie. Liczymy na kolejne punkty w naszych barwach – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Magdalena Soter to kolejna siatkarka z podstawowego składu #VolleyWrocław, która zdecydowała się na przedłużenie umowy z wrocławskim klubem. Wcześniej na taki krok zdecydowała się Natalia Murek, Natalia Gajewska i Roksana Wers. Trenerem będzie Wojciech Kurczyński.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*