ŚWIEŻYNKI SURVIVAL RACE 2019 – Z NOWYMI KONSTRUKCJAMI ZMIERZYMY SIĘ JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Informacja prasowa Marcela Longa tekst , zdjęcia /Survival Race

Już w najbliższy weekend 1-2 czerwca w Poznaniu startuje szósty sezon biegów z przeszkodami – dwudniowy festiwal sportowy Survival Race.

Szósty sezon miejskich biegów z przeszkodami Survival Race wystartuje już w pierwszy weekend czerwca w najpiękniejszym miejscu w Poznaniu. Malta i jej okolice rozgrzeją wszystkich do czerwoności, a nowości na trasie i szereg dodatkowych atrakcji zapewnią niezapomniany Dzień Dziecka – i dla małych, i dużych dzieciaków!

Jakich nowości można się spodziewać na poznańskiej trasie? Listę nowych zdobyczy otworzyła konstrukcja z szynami pod nazwą „Szynociąg”, na której będzie można się przejechać niczym na tyrolce. Zwinność i gibkość przetestują dwie przeszkody, pożyczone od zaprzyjaźnionego biegu Runaway – Polski Uciekinier: uczestnicy będą musieli się wspiąć po pochyłych rurach „Rurowślizgu” i ruchomych szczeblach „Kręciołka”.

Siłę i sprawność rąk będzie można sprawdzić na kilku spektakularnych instalacjach, takich jak blisko 35-metrowy „Monkey Bar”, konkursowy zwycięzca „XD” czy wymowne „Przegięcie Pały”. Górą trzeba będzie pokonać drewniane podpórki nazywane „Żabim Instynktem”, a dołem – ciężki sprzęt budowlany.

Survival Race oferuje dwie formuły biegu dla dorosłych – wersję OPEN z dystansem STARTER (3 km, 15 przeszkód), WARRIOR (6 km, 30 przeszkód) i MACHINE (12 km, 50 przeszkód) oraz falę LEGEND, w której na dowolnym dystansie można powalczyć z najlepszymi o podium i cenne nagrody. Niezależnie od wybranej trasy, każdy uczestnik biegu zostanie zaopatrzony między innymi w techniczną koszulkę, barwy wojenne, zestaw suplementów i… proteinowe lody!

Sportową pasją będą też zarażać najmłodszych! Na specjalnym torze z różnorodnymi konstrukcjami mogą się wybawić uczestnicy w wieku od 3 do 13 lat. Dla rodziców to dobra okazja na rozładowanie energii drzemiącej w ich pociechach, a dla małych uczestników szansa, żeby się wyszaleć i bez skrupułów… wybrudzić w błocie! Oprócz zaszczepiania sportowego bakcyla u dzieciaków, Organizatorzy angażują się też charytatywnie – każdy bilet na Survival Race KIDS to posiłek dla kota lub psa z lokalnego schroniska.

Więcej szczegółów i zapisy dostępne na www.survivalrace.pl

Podejmij wyzwanie – dawaj na Survival Race 2019!

Trwają zapisy na szósty sezon widowiskowego biegu miejskiego z przeszkodami, który powróci w najpiękniejsze miejsce Poznania – na tereny Malty!

Nie zwlekaj z zapisami!

Kąpiele błotne, pokonywanie zasieków, wspinaczka czy przeprawa przez 4-metrową rampę – to tylko część smaczków, jakie czyhają na trasie kolejnej edycji Survival Race. Dwudniowy festiwal sportowy odbędzie się 1 i 2 czerwca 2019 w Poznaniu na malowniczym terenie Malty. Zapisy są jeszcze dostępne na www.survivalrace.pl

Podejmij wyzwanie!

Podzielasz pasję do sportu i mocnych wrażeń? Szukasz sposobów na podkręcenie adrenaliny? Potrzebujesz odskoczni od codzienności albo po prostu polujesz na niepowtarzalne formy rozrywki? Podczas miejskiego biegu Survival Race każdy znajdzie coś dla siebie!

Uczestnicy mają do wyboru trzy dystanse o różnym poziomie trudności: 3 km z 15 przeszkodami dla początkujących, którzy chcą zrobić pierwszy krok, 6 km z 30 przeszkodami dla bardziej wprawionych śmiałków, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości oraz 12 km z 50 przeszkodami dla prawdziwych weteranów, którzy lubią ekstremalne wyzwania! Zawodowcy, którzy chcą powalczyć o podium i pobicie biegowych rekordów, mogą wystartować w pierwszej, kultowej fali LEGEND.

Dla każdego coś dobrego!

Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej – każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki! Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu.

Ale Survival Race to nie tylko miejski bieg z przeszkodami – to dwudniowy festiwal sportowy ze strefami relaksu, foodtrackami i atrakcjami dla wszystkich! Uczestnicy i kibice będą mogli skorzystać z dodatkowych niespodzianek na terenie miasteczka, wyzwolić ducha walki na mini torze z przeszkodami czy odprężyć się w trakcie masaży.

Od małego na całego!

Organizatorzy wspierają szerzenie zdrowej, sportowej pasji od najmłodszych lat, dlatego z roku na rok coraz mocniej rozwijają formułę biegu dla dzieci. Na specjalnie zaprojektowanym torze będą mogły się wybawić zarówno maluchy od 3 roku życia, jak i nastolatki do lat 13.

Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód do pokonania dostosowana jest do grupy wiekowej najmłodszych uczestników. Udział w Survival Race KIDS to najlepsza forma aktywnej rozrywki i sposób na zainspirowanie dzieciaków, by złapały sportowego bakcyla!

Dołącz do bohaterów szóstej edycji!

Survival Race 2019 to nowe przeszkody, jeszcze więcej emocji i masa wydzielanych endorfin! Widzimy się w weekend 1-2 czerwca w Poznaniu. Żądni jeszcze większej dawki wrażeń mogą spróbować swoich sił podczas zakończenia sezonu 21-22 września we Wrocławiu.

Nie zwlekaj z zakupem pakietu startowego – z każdym miesiącem cena wzrasta! Podejmij wyzwanie i zacznij walkę już teraz: www.survivalrace.pl

Dołącz do facebookowych wydarzeń, by być na bieżąco z najświeższymi informacjami, konkursami i survivalowymi smaczkami nadciągającego sezonu: http://bit.ly/SR-2019-POZ | http://bit.ly/SR-2019-POZ-Kids

OD MAŁEGO NA CAŁEGO – DLA ZDROWIA WYTARZAJ DZIECIAKI Z BŁOTEM!

Widowiskowe biegi z przeszkodami na dobre zagościły w polskim świecie sportu. Na zróżnicowanych trasach ze spektakularnymi konstrukcjami swoich sił próbują już nie tylko zawodowcy i prawdziwi twardziele, ale też osoby początkujące, które dopiero rozpoczynają treningi lub poszukują nietuzinkowej formy rozrywki.

Organizatorzy biegów przeszkodowych idą o krok dalej i dbają o zaszczepianie sportowej pasji od najmłodszych lat! Z roku na rok rozwija się formuła imprez dedykowanych dzieciom. W dobie smartfonów, telewizji i chorób XXI wieku warto pomyśleć o aktywności fizycznej swoich pociech i kształceniu dobrych nawyków, które zaowocują zdrowiem również w przyszłości.

„Od małego na całego!” to hasło, które przyświeca imprezie Survival Race KIDS. Już w pierwszy weekend czerwca na malowniczych terenach poznańskiej Malty tysiące maluchów będzie świętować Dzień Dziecka na błotnej trasie z przeszkodami.

Specjalny tor dla dzieci w wieku 3-13 lat zostanie podzielony na trzy dystanse, a ich długość oraz ilość przeszkód do pokonania będzie dostosowana do grupy wiekowej małych uczestników:

KRASNAL (3-6 lat) – ok. 700 m trasy + ok. 10 przeszkód
PIRAT (7-10 lat) – ok. 1400 m trasy + ok. 10 przeszkód
NINJA (11-13 lat) – ok. 2000 m trasy + ok. 15 przeszkód

Nie trzeba się obawiać, że maluchy nie poradzą sobie z takim wyzwaniem. Przy przeszkodach na ratunek przyjdą survivalowi pomocnicy, a na całej trasie każdy będzie mógł wesprzeć swoich podopiecznych. Dzieciaki będą mogły się porządnie wyszaleć i złapać sportowego bakcyla, jednocześnie ucząc się zdrowej rywalizacji, komunikacji z rówieśnikami czy pracy zespołowej.

Podczas zabawy i walki z kolejnymi przeszkodami każde dziecko poczuje się jak superbohater, a na mecie mali sportowcy otrzymają pamiątkowe medale. Dla rodziców będzie to idealna okazja, by rozładować energię drzemiącą w ich pociechach i… zmieszać je z błotem!

Survival Race KIDS to formuła towarzysząca głównej wersji biegu z przeszkodami dla dorosłych. 1 i 2 czerwca podczas dwudniowego festiwalu sportowego każdy będzie mógł spróbować swoich sił na biegowej trasie. Na zawodników czekają trzy zróżnicowane dystanse: 3 km dla początkujących, 6 km dla bardziej zaawansowanych i 12 km dla sportowców. Zawodowcy powalczą o podium i nagrody w specjalnej fali Legend.

Więcej informacji i zapisy: www.survivalrace.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*