Informacja prasowa Chaos Poznań tekst Krzysztof Kuśnierek , zdjęcia Elżbieta Skowron

W sobotnie popołudnie na poznańskim Golęcinie drużyna Chaosu podejmowała ekipę Gryfów z Rudy Ślaskiej.
Po fali upałów, która przeszła przez kraj, drugi dzień weekendu przyniósł odpoczynek od prażącego słońca, zatem warunki do gry był wręcz wymarzone
🙂

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w drugiej minucie zameldowali się na polu przyłożeń. Spotkanie owocowało w twardą męską grę, lecz wszystko w myśl zasady fair play. Z biegiem upływu czasu, do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy do przerwy po bardzo efektownych akcjach cztery razy zdobywali przyłożenie.

W drugich czterdziestu minutach, mecz był bardzo wyrównany. Chaos starał się ambitnie odrobić straty, jednak dobrze dysponowani tego dnia goście z Rudy Sląskiej na to nie pozwolili. W przyłożeniach druga połowa kończy się na wyniku 2:1 dla Gryfów, dlatego Poznaniakom nie pozostało nic innego, jak przełknąć gorycz porażki i podziękować rywalom za dobry mecz.