Poznań Hussars w finale Mistrzostw Polski Lacrosse Mężczyzn

Informacja prasowa Poznań Hussars tekst Klaudia Majorczyk zdjęcia Elżbieta Skowron

Hussars zdecydowanie wchodzi do gry i po pierwszej kwarcie prowadzi 4:0 , w drugiej kwarcie Grom wybudza się i oddaje dwa celne strzały  2:2 .
Trzecia kwarta obie drużyny grają  agresywnie, dużo niecelnych strzałów 1:1, ostatnia  kwarta Poznań Hussars kontroluje grę i z sukcesem atakuje bramkę przeciwnika  4:0.
Gospodarze pomimo przegranej na wyjeździe w Warszawie (5-9)zapewniają sobie miejsce w finale, który odbędzie się 22 czerwca 2019r. godz 16:30 na Stadionie przy ul. Gdańskiej 1.

Poznań Hussars  – Grom Warszawa 11:3 (4:0, 2:2, 1:1, 4:0)

Bramki dla Poznania wrzucili ; Jakub Stanek 3, Mladen Bukorović 2, Jędrzej Bagiński 3 , Maurycy Mierkiewicz 2,

Piotr Majorczyk 1

Bramki dla Warszawy wrzucili ; Radosław Markowski 1 , Mateusz Trześniewski 1 , Jakub Lipczik 1