WKS OLDBOY GRUNWALD –  VICE MISTRZEM POLSKI 2019

Informacja prasowa Grunwald Poznań tekst i zdjęcie

    W dniach 6-7 czerwca 2019 roku drużyna nasza WKS OLDBOY-s Grunwald Poznań walczyła na parkietach Kalisza o Mistrzostwo Polski MASTERS.  Walka, wylany pot na parkiecie i pełne zaangażowanie każdego z zawodników zaowocował w hali Winiary Arena  SREBRNYM medalem,  który zawisł na piersiach zawodników. To był nasz trzeci udział w takiej imprezie rangi krajowej pod patronatem ZPRP i Ministerstwem Sportu i Turystyki. W Mistrzostwach brało udział blisko 50 zespołów i około 850 zawodników. W sumie przez dwa dni rozegrano ponad 100 meczów w różnych kategoriach wiekowych +35 , +45 , +50. W nasza grupa wiekowej zagraliśmy z znaczącym zespołami takimi jak :HELIOS Masters CZEMPIŃ , Hutnik KRAKÓW , Gwardia OPOLE , MHT Pabianice. Walka w półfinale odbyła się z zespołem MP KALISZ, W finale znów spotkaliśmy się z rywalem z grupy MHT Pabianice , którym po zaciętej i wyrównanej walce o złoty kruszec ulegliśmy 9:6.. Tak wiec SREBRO jest nasze i VICE MISTRZEM POLSKI 2019 jest WKS OLDBOY GRUNWALD
Pełnym zaangażowaniem na parkietach, walką,  pasją wykazali się : Błażej Nowacki (10), Szymański Maciej (17), Liske Michał (15), Waldek Wittke (14), Ernest Pieniak  (8),  Jarek Nowicki (13), Michał Bąk 95), Krzysztof Kreczmer (16), Zbigniew Stachowiak (1) , Sebastian Olejnik (6) , Marek Górczyński (7), Rafał Rozenek (12) , Rafał Walczak (4)
Szczególne podziękowania za wsparcie dla firm Hurtowni Materiałów Budowlanych BUDCHEM Poznań i TG Security POLSKA  za pomoc i wiarę w nasz umiejętności DZIĘKUJEMY !!!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*