Maciej Wojczuk zagra w Wiśle Puławy

Biuro Prasowe Wisła Puławy tekst i zdjęcie

Maciej Wojczuk to kolejny letni nabytek naszego klubu. 21-letni zawodnik pochodzi z Białej Podlaskiej i gra na pozycji napastnika. W ostatnim sezonie reprezentował barwy Orląt Radzyń Podlaski rozgrywając 32 ligowe spotkania i zdobywając w nich 9 goli. Dodatkowo zapisał na swoim koncie 3 mecze Pucharu Polski strzelając w nich 2 gole.

Wcześniej reprezentował m.in. Radomiaka Radom, Podlasie Biała Podlaska czy Pogoń Siedlce. Grał także w młodzieżowych zespołach Legii Warszawa.

To trzecie wzmocnienie naszego klubu przed sezonem 2019/2020. W bieżącym okienku umowy z naszym klubem podpisali już Rafał Kiczuk i Włodzimierz Puton.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*