Jutro start Mistrzostw Świata w Katowicach !

Biuro Prasowe PZHL tekst i zdjęcia

Już jutro (2.01.2020), na Lodowisku JANTOR w Katowicach, rozpoczną się Mistrzostwa Świata Kobiet U 18 (Dywizja I B) w hokeju na lodzie. Dziś (1.01.2020) wszystkie uczestniczące drużyny odbyły oficjalne treningi na katowickim lodowisku.
Już jutro o godz. 13 jako pierwsze na lód wyjadą reprezentantki Chin i Wielkiej Brytanii. Biało- Czerwone o godz 20 które zainaugurują katowicki czempionat meczem z Norwegią!
W ostatni dzień roku (31.12.2019), na dwa dni przed rozpoczęciem rywalizacji w Katowicach – Janowie, poznaliśmy ostateczny skład naszej kadry, czyli wspaniałą “21” młodych hokeistek, które powalczą o awans do grupy A. Duet trenerski: Tomasz Kowalczyk – Sebastian Owczarek zadecydował, że Biało-Czerwone barwy w katowickim turnieju będą reprezentowa
BRAMKARKI: Helena Grzybowska, Natalia Harańczyk.
OBROŃCZYNIE: Julia Zielińska, Julia Zaborowska, Vanessa Patla, Zofia Postel, Anna Kot, Katarzyna Zaborska, Wiktoria Kędra.
NAPASTNICZKI: Wiktoria Sikorska, Iga Schramm, Alicja Mota, Zuzanna Baran, Ida Talanda, Karolina Baran, Maja Błaszków, Alicja Kopciara, Justyna Żyła, Alicja Sowa, Alicja Kobus.
Rezerwową bramkarką będzie Nadia Ratajczyk. Kierownikiem zespołu jest Magdalena Czaplik.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*