Trefl Gdańsk gra razem z WOŚP! Do wylicytowania m.in. trening z Michałem Winiarskim!

Biuro Prasowe Trefl Gdańsk tekst i zdjęcie

Indywidualny trening z trenerem Michałem Winiarskim, koszulka kapitana drużyny Wojciecha Grzyba z autografami zawodników, czy klubowe gadżety i zaproszenia na mecz z GKS-em Katowice – Trefl Gdańsk gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zaprasza do wzięcia udziału w licytacjach!

Indywidualny trening z Michałem Winiarskim

Trener siatkarzy Trefla Gdańsk, mistrz świata z 2014 roku i były kapitan biało-czerwonej reprezentacji, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazuje na licytację indywidualny trening w ERGO ARENIE! Takie zajęcia to świetny pomysł dla osób, które trenują siatkówkę lub zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną i chcą polepszyć technikę gry pod skrzydłami jednego z najlepszych byłych polskich zawodników, a obecnie trenera siatkarskiego Trefla Gdańsk, który jako szkoleniowiec ponownie podbija serca siatkarskiej Polski. Podczas godzinnych wspólnych zajęć w sali treningowej ERGO ARENY Michał zwróci uwagę na detale, które mogą zdecydowanie pomóc w dalszym treningu i grze amatorskiej, a także zdradzi przydatne wskazówki i siatkarskiej tajniki. Będzie to oczywiście także świetna okazja do rozmowy z trenerem!

Zagrajmy razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Termin godzinnego treningu w sali treningowej ERGO ARENY zostanie indywidualnie uzgodniony ze zwycięzcą licytacji w dogodnym terminie.

Link do licytacji – https://allegro.pl/oferta/indywidualny-trening-z-michalem-winiarskim-8843263122

Link do filmiku, w którym trener zaprasza na wspólny trening – https://www.youtube.com/watch?v=uIKRQrkNNf0

Koszulka z podpisami „gdańskich lwów”

Zawodnicy Trefla Gdańsk przekazują na WOŚP replikę koszulki meczowej kapitana zespołu Wojciecha Grzyba z sezonu 2019/2020. Na „meczówce” w złoto-czarnej kolorystyce widoczny jest dobrze znany kibicom lew oraz linia miasta znad Motławy, a z przodu zdobią ją także autografy zawodników – m.in. właśnie Wojciecha Grzyba, wicemistrza świata z 2006 r., czy wschodzących gwiazd polskiej siatkówki – Marcina Janusza, Bartosza Filipiaka i Pawła Halaby – oraz trenera Michała Winiarskiego, mistrza świata z 2014 r. Zagrajmy razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Link do licytacji – https://allegro.pl/oferta/koszulka-meczowa-trefla-gdansk-z-autografami-8843157721

W niedzielę licytacje na scenie

Z kolei w niedzielę podczas gdańskiego Finału WOŚP wśród licytacji prowadzonych na scenie znajdą się do wybrania zaproszenia na mecz Trefla Gdańsk z GKS-em Katowice, który odbędzie się w ERGO ARENIE w środę 22 stycznia o godz. 18:30, a także klubowe gadżety – opaski z hasłem #gdańskielwy.

Serdecznie zapraszamy do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*