#VolleyWrocław pomógł wrocławskiemu schronisku

Biuro Prasowe #VolleyWrocław  tekst Krystian Janisz , zdjęcie VolleyWrocław

W tym sezonie biletem na mecz #VolleyWrocław nie musi być wejściówka zakupiona w kasie. Co mecz organizowana jest akcja – zbiórka rzeczy potrzebnych na wybrany cel. Tuż przed świętami zbiórka była poświęcona wrocławskiemu schronisku zwierząt.

Wrocławski klub promuje pomaganie. W tym sezonie biletem na mecz, oprócz standardowych wejściówek zakupionych w kasie, są m.in. nakrętki od butelek. 25 nakrętek można wymienić na bilet normalny, 20 na ulgowy. Oprócz tego co mecz organizowane są akcje – zbiórki, podczas których można realnie pomóc wybranym organizacjom.

Nakrętki zbierane są na rehabilitację Mileny i Emilii Miśkiewicz, które walczą z SMA. Oprócz tego przeprowadzono zbiórki m.in. ubrań na akcję Wywietrz Szafę Wrocławskiego Centrum Integracji, ubrań dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaszkotlu czy przyborów szkolnych dla fundacji Kairos.

Tuż przed świętami wrocławscy kibice wsparli zbiórkę karmą dla zwierząt. Dziś pożywienie zostało dostarczone do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Cieszę się bardzo, że nasz klub angażuje się w zbiórki potrzebującym. Dzisiaj mieliśmy okazję zawieźć karmę dla zwierząt z wrocławskiego schroniska, która była zbierana na jednym z naszych meczów. Bardzo się cieszę, że coraz więcej klubów angażuje się w takie akcje. Będąc w Energetyku Poznań też organizowaliśmy zbiórki dla czworonogów. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem i dużo ludzi oraz firm włączyło się w tę akcję. Dziękuje bardzo w imieniu swoim, jak i klubu, wszystkim pomagającym i zachęcam do dalszego wspierania akcji dla potrzebujących – powiedziała środkowa wrocławskiego klubu, Aleksandra Gancarz.

Na najbliższym meczu będzie możliwość wsparcia SOSW w Jaszkotlu. Tym razem zbierane będą środki czystości oraz higieny – mokre chusteczki, pasty do zębów, żele pod prysznic, szampony dla dzieci czy papierowe ręczniki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*