Nowy kontrakt Michalskiego!,Norweski skrzydłowy wzmacnia Wisłę Płock!

Biuro Prasowe Wisła Płock tekst i zdjęcie

Miło nam poinformować, że obrońca Wisły Płock Damian Michalski zdecydował się podpisać nowy kontrakt z naszym klubem!

Michalski decyzję o dołączeniu do Nafciarzy podjął 14 stycznia, ale oficjalnie piłkarzem Wisły Płock został 1 lipca 2019. Wcześniej reprezentował barwy GKS-u Bełchatów, którego jest wychowankiem.

W drużynie Nafciarzy zadebiutował 4 sierpnia przeciwko Lechii Gdańsk (1:2), a 22 września zdobył premierową bramkę w ekstraklasie w spotkaniu z Wisłą Kraków (2:1). Wówczas Damian był już naszym podstawowym młodzieżowcem i regularnie występował na lewej obronie.

Rundę jesienną sezonu 2019//2020 zakończył z 18 meczami na koncie PKO BP Ekstraklasy, w których strzelił trzy gole. Poza Wisłą Kraków trafiał także w pojedynkach z Arką Gdynia (4:1) i Śląskiem Wrocław (1:3).

21-letni zawodnik związał się właśnie z naszym klubem umową obowiązującą do końca sezonu 2022/2023.

Norweski skrzydłowy wzmacnia Wisłę Płock!

27-letni skrzydłowy Torgil Øwre Gjertsen został nowym piłkarzem Wisły Płock. Z naszym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022.

Urodzony 12 marca 1992 roku Gjertsen przez trzy ostatnie sezony reprezentował barwy Kristiansund BK, w którym jego bilans zatrzymał się na 70 występach, 13 bramkach i 17 asystach.

Tylko w minionych rozgrywkach zanotował 2 gole i 8 decydujących podań, dzięki czemu był jednym z najlepiej punktujących zawodników szóstej drużyny norweskiej Eliteserien. Zanim trafił do Kristiansund BK z powodzeniem grał w Ranheim IL, a wcześniej także dla Strindheim IL.

Torgil, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia w niebiesko-biało-niebieskim trykocie!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*