Druga wygrana z rzędu iCEA Futsal Poznań

Informacja prasowa iCEA Futsal Poznań tekst , zdjęcia Anna Rzepka

Druga wygrana z rzędu! Drużyna iCEA Futsal Poznań w meczu 8. Kolejki II Ligi PLF pokonała Petro-Lawę Rawicz 10:3 (4:2).

Poznaniacy od samego początku pokazali, że są tego dnia #dobrze wypozycjonowani. Już w 45. sekundzie Łukasz Nawrocki wykończył podanie Przemka Marciniaka i było 1:0. Pomarańczowi bardzo szybko jednak stracili prowadzenie po zaskakującym strzale Bartosza Chociaja. iCEA dominowała ale bramkę zdobyła dopiero 7. minucie. Poznaniacy rozegrali wzorcową akcję, po której Jacek Kalbarczyk wpakował piłkę do pustej bramki. W kolejnych minutach na listę strzelców wpisali się Darek Masztalerz oraz Przemek Marciniak i drużyna iCEA Poznań prowadziła już 4:1. Chwilę przed zakończeniem pierwszej części goście wykorzystali błąd w ustawieniu Poznaniaków i obie drużyny zeszły do szatni przy wyniku 4:2 dla gospodarzy. W drugiej połowie Pomarańczowi zdecydowanie podkręcili tempo. Konsekwentna obrona i cierpliwa gra w obronie pozwoliły Poznaniakom na stworzenie wielu sytuacji bramkowych. Worek z bramkami otworzył bardzo skuteczny tego dnia Łukasz Nawrocki. Kolejne gole strzelali Mateusz Górka, Jacek Kalbarczyk i ponownie Łukasz Nawrocki. W 34. minucie po indywidualnej akcji Kalbarczyka piłkę do własnej bramki skierował Bartosz Chociej i było już 9:2 dla iCEI! W 35. minucie goście na chwilę odrobili część strat ale ostatnie słowo należało do Poznaniaków. W 40. minucie Mateusz Górka wykorzystał Przedłużony Rzut Karny i ustalił wynik spotkania na 10:3 dla iCEA Futsal Poznań!

Kolejne spotkanie iCEA rozegra 1 lutego o godz. 16:30. Spotkanie po raz kolejny odbędzie się w Poznaniu, w hali B POSiR. Przeciwnikiem Pomarańczowych będzie ekipa Jurand Koziegłowy.

iCEA Futsal Poznań  –Petro-Lawa Rawicz   10:3 (4:2)

Strzelcy: 1:0 – 1 min – Łukasz Nawrocki 1:1 – 1 min – Chociaj 2:1 – 7 min – Jacek Kalbarczyk 3:1 – 10 min – Darek Masztalerz 4:1 – 15 min – Przemek Marciniak 4:2 – 18 min – Mosiek 5:2 – 23 min – Łukasz Nawrocki 6:2 – 27 min – Mateusz Górka 7:2 – 32 min – Jacek Kalbarczyk 8:2 – 33 min – Łukasz Nawrocki 9:2 – 34 min – samobójcza (Chociaj) 9:3 – 35 min – Nawrot 10:3 – 40 min – Mateusz Górka (Karny przedłużony) iCEA: Patryk Rzepka – Jacek Kalbarczyk, Przemek Marciniak, Grzegorz Urbański, Darek Masztalerz – Tomek Sobierajski, Mateusz Górka, Marcin Bury, Łukasz Nawrocki – Krystian Pietrzykowski